Zatajasz prawdę? Przedsmak o pożyczkach internetowych

3

Trzy tygodnie temu postanowiłem opisać realia udzielania pożyczek w internecie, czyli pochwaliłem się wykopowiczom i wpadłem na główną stronę z moim wykopem „Realia pożyczek internetowych” – opisałem grzechy byłego pracodawcy, liczyłem że ktoś zainteresuje się sprawą. Prowadziłem też jednocześnie AMA, aby każdy wykopowicz zapytał o co chce (dziwne, że nie kazali mi udowodnić jakiegoś prawa fizycznego…, ufff).

Dziś dostałem powiadomienie od przedstawiciela serwisu wykop.pl, że firma wnosi o usunięcie wykopu i „będzie dążyła do wniesienia pozwu sądowego” – cóż, myślę że tysiące oszukanych osób stanie za mną murem, nie? Kto by sobie strzelał w stopę pozwami sądowymi w przypadku takiego biznesu, a z resztą… pozwy to każdy potrafi wysyłać.

Co ciekawe, oczywiście po zmirrorowaniu odpowiednich stron, zauważyłem, że były próby zakopywania mojego wykopu, i to tydzień temu! Kto interesował się wykopem z opóźnieniem dwutygodniowym?! Na pewno jakiś Zbyszek z Łodzi (parsknąłem śmiechem, jak to zobaczyłem). Z resztą Roberta też nie uważam za miłego pana – jeden krzyk (bardzo nie lubię krzyków), a zmienia nastawienie na całe życie.

Czytaj dalej, bo ciekawe i nawet mp3 będzie :-)

Wszystkie 5 szarych kont które widzisz zostały zbanowane za multikonta, nie muszę wspominać o ironii losu, że nagle 5 użytkowników z kilkumilionowego serwisu (?) postanowiło w jednym czasie zakopywać coś co było dość dawno temu? Ktoś tu się nawet wkopał, bo jedno konto wykopało…

Mhhhhmm… chyba nie tak (klikając na „wykop”) wchodzi się na interesującą nas treść.. cóż, niedopatrzenie ze strony firmy. Umiemy tylko fora kredytowe obsługiwać by pisać o sobie „dostałam bez bik”.

Swoją drogą dzięki w końcu za informacje, że sama „poszkodowana o ja cię jak jesteśmy MY szczególnie poszkodowani” firma w końcu raczyła podjąć działania – nie przypominam sobie, by jakakolwiek inna pokazywana od środka firma na wykopie reagowała z takim… jałowym biegiem. Podziw też dla pana Roberta, że znowu nie postanowił wydzwaniać i wydzierać się, jak tutaj:

Robert K. – Wykład o tworzeniu dowodów

(sorry za skrecze widelcem – ktoś mi usiłował przerwać śniadanie)

„Ja sobie zrobię dowody”. Zrób, rozliczę Cię od każdego wniosku od czerwca 2011. Nie ja, to ludzie Cię zmiażdżą.

Nie jedna twarz inter-pol’u

Niedawno powstała kolejna firma spod skrzydeł Roberta i Agnieszki – ip-group.pl, co więcej, skoro już nadszarpnięto „dobre imię” inter-pol.net to teraz warto szukać kolejnego nowego programisty pod tą „nową firmą” o nieznanej brudnej przeszłości pochodzeniach – niestety ogłoszenie na rybnik.com.pl już zniknęło, nie pomyślałem, by zrobić screenshota, a jeszcze dwa dni temu tam widniało.. nawet adres podali.

Podobnie też powstała nowa strona pożyczkowa (wykonywana na zewnętrzne zlecenie – widocznie ostatni programista też uciekł), a jej dumna nazwa brzmi „Pogotowie pożyczkowe” i jest dostępna pod adresem pogotowiepozyczkowe.com.pl – niestety nie miałem jeszcze okazji złożyć wniosku, może za chwilę spróbuję ;-)

Jednak z góry wiem, że pożyczki nie dostanę ;<. Okrutny świat, (przynajmniej ten jeden mailing wyglądał profesjonalnie).

Aktualizacja, dzień później – 16:50

Wracam do domu, a tu odnajduje się super oferta pracy dla programisty PHP! O ironio losu, ktoś zrezygnował z ogłoszeń na rybnik.com.pl ;-)

 

Tagi: , , , , , , , ,

Komentarze 3 komentarze

Miałbyś tu +1 od Google to bym klikną ;)

W następnej odsłonie szablonu bloga będzie, którą już przeciągam za długo.. ;)

BTW. Edytuję post, niczym w http://blog.dexterxx.pl/2011/09/06/woaa-znalazlem-super-oferte-pracy/ znowu coś ciekawego się znalazło ;>

[…] 20 stron jest w tym momencie. Wszelkie świeższe informacje znajdziesz pod w/w wykopem jak i w tym poście, gdy afera znowu zawrzała. Zapraszam do poczytania […]

Skomentuj