Śmiechowo: główna strona maxmodels.pl

1

MaxModels.pl ma to do siebie, że pokazuje na stronie głównej profile (ze zdjęciem) ostatnio zalogowanych kont. Ogólnie strona wygląda paskudnie od strony frontend’u jak i samo źródło powala na kolana.

Wiadomo, że co na głównych stronach, tam jakaś reklama. I tak znajomy zarzucił, że „przydałoby” mu się coś takiego do nieustannego logowania co jakiś czas ;-), a że sam nie potrafi czegoś takiego zrobić.. Na stronie nie ma captchy, nawet jakiegoś mniej zaawansowanego zabezpieczenia…

Kilka godzin kodzenia i oto efekt:

Możliwa 100% frekwencja na stronie głównej wraz z Twoim zdjęciem ;-)

MaxDucz MaxModels nakurwiator!

Teraz całkowicie od Ciebie zależy co tam wrzucisz: reklamę konkurencyjnego portalu, swoje niedocenione zdjęcie albo zrobisz sobie fun jak ja. Nie musisz mieć 100% strony głównej, możesz „udawać” normalne logowanie, a nóż się ktoś natrafi i w Ciebie kliknie :-).

Aplikacja mała, bez problemu zmieścisz ją na dyskietce bo to tylko 29kB! Przeniesiesz w wiadrze miedzy domem! Nie zjedzą Cię koszty drogiego podłączenia telefonicznego do modemu!

Chcesz nakurwiatora 5000? Opchnę Ci go za 5 złotych więc nie czekaj tylko się ze mną kontaktuj!

Ja w zamian nabawiłem się ogromnej dawki śmiechu i znowu będę zły chodził przez następy miesiąc, bo wykorzystałem z pewnością limit ;-).

Funkcjonalność MaxDucz Nakurwiatora 5000:

  • Test konta
  • Logowanie co określony czas <1s; 999min>
  • Możliwość ręcznego logowania
  • Statystyki
  • Cudowne baloniki i powiadomienia
  • Ostatecznie nieinwazyjny interfejs – ustaw raz i zapomnij!
  • Tray ikonki i chowadełka
  • Aplikacja lekka i niezasobożerna
  • I co najważniejsze: SKUTECZNA!

Przekonałem Cię? To zapraszam do deal’u ;-)

Nie masz znajomych? Twoja najlepsza kumpela ma 30000 głosów więcej od Ciebie na MaxModels? Nie wahaj się! Kup MaxDucz Nakurwiatora 5000 i zmień swoje życie! Już nic nie będzie takie jak wcześniej, z nakurwiatorem 5000 w końcu zostaniesz kimś i osiągniesz sukces!

Lol, mógłbym tak pisać w nieskończoność. TV Mango się za młodu naoglądało.

Nie chcesz MaxDucz Nakurwiatora? Może interesuje Cię losowe ściąganie obrazków z serwisu ImgUr.com?

Miłego wieczoru ;-)

Tagi: , , , ,

Komentarze (1)

[…] wykopu.. i skrypt kolegi cholernie mnie denerwował ciągłymi errorami no i był bardzo wolny.. Niedawno pisałem dla znajomego pomocnik MaxModelkowy.. czemu by nie napisać i takiego downlaodera? Screen z wersji 0.4 – prawie […]

Skomentuj