Kupuję polskie rap płyty. Lista kompaktów, w które zamierzam się uzbroić, bo są takie dobre

7
Mroku - W drodze do domu na tle Deobsona i Małpy

Mroku, Deobson i Małpa. Moje pierwsze albumy.

Szczerze powiedziawszy całe życie kradłem muzykę… kradłem, to trochę słowo nad wyraz, bo piracąc przecież nikt nic nie traci (a wręcz zyskuje). Tak oto nasłuchałem się setki tysięcy kawałków. Kolekcja moja liczy ponad 1500 albumów*… na LastFm też masa „ulubionych” kawałków, które w większości gdzieś w głowie mam na pamięć zaszyte.

>>> Obczaj moją aplikację do zrzucania ulubionych kawałków z LastFm

Rap stanowi ważny element mojego życia – był przy mnie jak kończyłem szkoły, zrywałem z dziewczynami, latałem myślami gdzieś po kosmosie, jeździłem na obozy czy po prostu cieszyłem bez powodu ryja. Jest i dziś: w domu, w podróży, w głośnikach, słuchawkach… w chwilach przeróżnych.

Z wiekiem zacząłem szanować ludzką pracę. Artysta w końcu wydający swoją muzykę również musi pod tym względem myśleć z perspektywy zarobku, sławy i takich tam. Chleb na ścianie nie rośnie, najwyżej grzyby, którymi się nie najesz. Duży związek z tym też ma własna praca – będąc młodszym skąpi się wszelkie pieniądze, przecież dochodu nie mam… Teraz mogę sobie pozwolić i zwrócić hołd tym wszystkim, których słuchałem lata.

Aktualizacja 2017-05-21: * – zamiast w ilość idę teraz w jakość – odchudzam kolekcję o gnioty. Chociaż stan na dziś < 1700 :S

Aktualizacja 2019-12-28: Po długich przymiarkach lista w pełni przeniesiona została na mój redmine, projekt Kupuję RapPłyty.

————

Nie jestem pewien, czy wszystko tutaj zostało wydane w postaci fizycznej. Mimo wszystko zainteresuj się albumami + polecam przesłuchać + sprawdź post rpg2.

eo2019 migracja na Redmine

Wszelkie pozycje oczekujące awansu na tę listę (oraz same decyzje/oceny) organizowane są na moim Redmine – projekt Kupuję RapPłyty.

Przypominam: kupujcie płyty!

Kolekcja powolutku rośnie (2019-05-29)

Tagi: , , , , , ,

Komentarze 7 komentarzy

O.S.T.R „Ja tu tylko sprzątam” mam do opylenia :d

O.S.T.R. – [2008] – Ja Tu Tylko Sprzatam mam na sprzedaż xd

Allegro też ma B-).

Jak masz taniej + okolica Rybnika to c’mon !

Mam na sprzedanie z tej listy:

VNM – [2011] – De Nekst Best
VNM – [2012] – Etenszyn Drimz Kamyn Tru
VNM – [2013] – Propejn
Rasmentalism – [2013] – Za Mlodzi Na Heroda
PARTYZANT – [2014] – Myśli Kilka
O.S.T.R. & Hades – [2013] – Haos

Wszystkie odpakowane z folii, stan idealny, płyty nigdy nie widziały odtwarzacza. Obejrzane i leżą na półce. Rasmentalism z oryginalnymi naklejkami.

i jeszcze
W.E.N.A. – [2013] – Nowa Ziemia

Mam do sprzedania plytkę cd Klemens – Morskie Opowieści z podpisem Klemensa na okładce.Jak jestes zainteresowany daj znać na maila.

Ee też już mam :P – https://dev.dexterxx.pl/issues/513

Czemu się tej płyty pozbyć chcesz?

Skomentuj