Byłem na ATR 2013… ot krótka zapowiedź

1

Wrzuciłem o tym informację na fanpage, że do końca tygodnia postaram się relację w swoim stylu zrobić z tego wydarzenia.

ATR2013-DexterxxBlog-coverZauważyłem, że YouTube już podpowiada z datą 2013 na szukanie o Around The Rock, więc nie tracąc potencjalnych widzów na szybko nagrałem też krótką zapowiedź:

Ciekawy jestem, czy chociaż jedna subskrypcja wpadnie i czy wbiję się na górę wyszukiwania :-).

Z informacji z zaplecza, to z około 2 godzin materiału po porządkach zostało mi teraz tego z 35 minut. Postaram się wcelować w typowy czas relacji, tj. jakieś 5-9 minut… Do tego wszystkiego lektorzyć będę, wiec czeka mnie praca nad głosem.

Jak na złość akurat dzisiaj rozpoczęła się sesja i jutro jak i w piątek czekają na mnie testy, stąd to przedłużanie i planowana premiera gdzieś w okolicach soboty… no… niedzieli.

Do usłyszenia więc ;-).

Aktualizacja 2013-06-24 20:00:

O czas nieokreślony opóźniam publikację tego reportażu ze względu na brak sprzętu, na którym mógłbym go wyrenderować… to nie żarty – nie jestem w stanie na moich złomiastych kompach puścić renderowania chociażby 2 minut już gotowego materiału, a przerenderowywanie źródłowych plików albo utrata jakości niespecjalnie mnie zadowala.

Może na dniach zmuszę się o drobną modernizację komputera, ale ze względu na brak zainteresowania materiałem (?) raczej nie będzie mi śpieszno, szczególnie że krucho z pieniędzmi w skarpetach.

Przepraszam, też jestem zawiedziony. Nawet myślałem o samobójstwie z tego powodu.

Aktualizacja 2013-07-02 21:00:

Drobne wieści z frontu: postaram się materiał zmęczyć do połowy lipca, obecnie jeszcze nad innym projektem filmowym siedzę, który priorytet ma. W najgorszym wypadku poleci jakość obrazu w mojej relacji byle ją skończyć.

Aktualizacja 2014-02-12 21:30:

Wiem, że przynajmniej jedna osoba czeka na tą relacje, ja od ponad miesiąca już mam sprzęt który nie boi się nawet 4k… teoretycznie skrypt do relacji jest napisany, cośtam wokale mam nagrane, posortowany materiał, jednak uważam, że będzie to zbyt nudne, a przynajmniej ja powinienem popracować nad moją wadą wymowy i zamulaniem mikrofonowym… więc wiesz… jak czekasz – tak, TY! – … to mnie zaczep, kopnij i napastuj na gg/jid/skype/mailu/telefonie, a na pewno popchasz to dalej do przodu i tym bardziej to skończę ;).

PS. postaram się jednak przed ATR2014 to zrobić… serio… albo relację porównawczą!

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze (1)

[…] Do nagrywania własnej mordy ciężko mi się przełamać, a jakieś zapowiedzi w stylu relacji z ATR, to spełnię, jak tylko nauczę się lektorskiego głosu (i kupię porządny mikrofon / jedna […]

Skomentuj