Żegnam stare płótna…

3

Chciałem jeszcze wczoraj z tym zdążyć… z przyczyn wyższych musiałem odświeżyć stronę O mnie. Żegnamy więc stare płótno:

about.dexterxx.pl - Old

Które co zabawne w pierwszej wersji wyglądało aż tak ubogo (źródło):

Pierwsza odsłona about.dexterxx.pl

Witamy nową odsłonę about.dexterxx.pl:

about.dexterxx.pl - New

Podzieloną na sekcję, z większym profesjonalizmem i przystosowaną merytorycznie do oglądania przez przyszłego pracodawcę. W końcu jestem już stara dupa, pora się poważnie zachowywać, niestety.

Planowałem stworzyć nieco większą stronę niż poprzednia, ale nie sądziłem, że spontanicznie to w ciągu doby uczynię, wiecie… brak czasu, nawałnica innych spraw i takie tam. Stara wersja przetrwała prawie trzy lata… myślałem nawet że  pół roku dłużej.

Od początku 2012 roku przewinęło się przez nią przynajmniej 1000 unikatów, nie mam GA akurat tam więc ufajmy statystykom serwera. Przy trochę większej ilości tekstu może niektórzy lepiej ugryzą moją osobę ;-). Troszku szaro, ale nie chciałem już więcej czasu tracić na kolorowanie kredkami.

Co teraz dex?

IrfanView pro photoshop

Trailery i spoilery

W momencie opublikowania tego postu wylatuje na dobre strona z moimi gratami, których się pozbyć chciałem – kup.dexterxx.pl. Zawalała tylko zasoby serwera, a nie aktualizowałem jej półtora roku… sensu też najmniejszego nie było dzielić serwer na tak nieistotną pierdołę.

Na dniach odświeżona zostanie jeszcze strona kontaktu jak i sam homepage. Nie nadstawiam głowy, ale logotyp też może pójść pod tasak Photoshopa… za dwa tygodnie będzie miał równe 5 lat!… a ja nadal jak debil mam go najwyżej w rozdzielczości 250px. Cóż, bywa.

Ileż zmian, ileż emocji i to wszystko jeszcze przed samą sesją! Ministrant dostanie sraczki od natłoku informacji.

Tagi: , ,

Komentarze 3 komentarze

Ty, ciapaty! tryb nocny w obliczu teraźniejszych wydarzeń kojarzy mi się tylko z jednym… Dziwny znaczek. Osobiście nigdy nie nazwałam Cię Dexiem. Jesteś Dexem – od zawsze. Brzmi seksowniej, zdrobnienia są do bani. Wkradła Ci się też spacja w słowo „Poza”, napisałeś „Po za informatyką”. Ogólnie – dobra autoreklama. Tylko nie wiem po co Ci hipsterskie gogle, to lekko psuje Twoją oryginalność, psuje pierwsze wrażenie.

1. Faktycznie, zajeżdża ikonka kebabem :D
2. Poza? Przecież ja nie pozuję… [sprawdzam słowniki]… faktycznie! Fix nadchodzi, bo jeszcze zapomniałem w headerach co nieco ustawić.
3. Gogle? Spontan. Zdjęcie wygrało z grupą bez-okularowych ;). Kiedyś je zmienię.

Thanks ;)

[…] już prawie rok minął, w napadzie chwili pozbyłem się starego płótna na stronie kontaktowej. Dajcie znać co […]

Skomentuj