4kPKP – zrobiłem kolejny filmik, teraz zmęczyłem PKP Leszczyny

1

Trochę czasu minęło od Klatki – miałem więcej produkować, ale jakoś tak zostało, że masę śmiecia nagrywam i chomikuję na dyskach. Dziś drobny powrót na nowym sprzęcie – poklatkowo zmęczyłem dworzec PKP w moim mieście ;-)

Jak w adnotacjach – polecam pełny ekran, HD i najlepiej jeszcze wieczór… no i może słuchawki (chociaż ostatniego sam nie próbowałem).

Dupy pewnie znów nikomu nie urwę, ale ważne że się spełniam ;-). Tytuł… pamiętacie może 4kIE? Koniec nawiązań.

No więc film powstał głównie z poklatkowego strzelania moją szybką Nikonowską migawką,… samo nagranie wszystkiego nie zajęło mi chyba więcej niż 4-5 godzin. Z montażem nieco zwlekałem (z masą produkcji baaardzo zwlekam ze względu na Wasze słabe datki, hehe… no i „hajs z jutuba się nie zgadza” – na tym filmie też centa nie zarobię, who cares).

No więc mam masę klateczek, całe sekwencje pół-sekund w rozdzielczości 4k… i chętnie nawet w takiej rozdzielczości puściłbym ten film albo chociaż w FullHD… niestety, stare kompy zobowiązują. Macie na dokładkę latającego szczura z Rudy Śląskiej:

Mam 30 takich skurwysyńskich klatek w 4k ;-)

Mam 30 takich skurwysyńskich klatek w 4k ;-)

Jakie to dziwne: najpierw kupiłem ładowarkę samochodową do telefonu, nie mając samochodu… do wszystkiego zabieram się od dupy strony ;). A Wy lubicie świat obracać kotem ogona? Albo pomarańcze obierać zmiotką?

Ogłaszam przetarg na platformę graficzną dla mnie & pozdro ministrant, do 3 razy sztuka? (wyjaśnienie: głuptaski)

Tagi: , , , , ,

Komentarze (1)

[…] szkoda, bo oryginał prezentuje się wybornie. Pół roku temu też coś w 4K usiłowałem zrobić, zobacz sobie. A ostatnio jarałem się tym filmikiem, wyjaśnił mi też, że wokół jest szaro i […]

Skomentuj