A patronuję sobie Arskiego 2

1

Sequel do posta napisanego prawie dwa lata temu – tyle czasu zajęło guzdranie się Arskiemu i KoeLowi z zapowiadanym wtedy albumem, który miał się ukazać do końca roku.

Ja wtedy zrobiłem prosta stronę do pobierania tamtego singla, osobiście nie potrafię już dzisiaj na nią patrzeć w porównaniu do nowego tworu.

Stara odsłona

Stara odsłona

Na szczęście w momencie publikowania tego posta została już wykonana podmianka z nową szatą… zadziwia mnie to, że to tylko dwa lata, a stronka wygląda o 5 epok lepiej* – czyżbym wtedy się kompletnie nie przykładał? No nie pamiętam już… no i co najważniejsze – album miał dzisiaj swoją premierę :-)…

A tak na serio to puszczam tego posta zanim ochlap Arek o tym swoich fanów poinformuje – nawkurwiałem się dzisiaj przy nim za cały miesiąc, zapowiadało się na kilka faili… cóż ;-). Jestem oazą spokoju.

Nowa odsłona arski-koel.dexterxx.pl

Gdy to zaczynałem pisać była obecnie 19:15, drugi raz odtwarzałem w Winampie album, który dostałem wcześniej przed wszystkimi chociażby po to, by otagować go jak należy… nie musicie dziękować.

Polecam wam ściągnąć i posłuchać… a to wszystko jak zwykle na arski-koel.dexterxx.pl.

____

* – Responsywny i mobilny lay, kolory w końcu jakieś i tło, CSS transitions, Google WebFonts, grafika patronów w sprite, PDO, OB, OOP w backendzie, Ajax i powiadomienia o niedziałającym linku, sociale, odsłuch dynamicznie ładowany… mój podpis :D

PS. Nigdy nie dowiecie się ile nerwów mnie to dzisiaj kosztowało… ale już się uspokoiłem.

BTW. Podoba się?

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze (1)

[…] arski-koel.dexterxx.pl – download link od dawna nie działał, jak na EPkę to strona i tak utrzymała się […]

Skomentuj