Chciałbym VideoBlogować

4

Niektórzy znajomi zauważyli, że dziś w nocy odświeżyłem swoją szatę na prywatnym profilu Facebook. Zmiana przyszła przypadkowo, bo już nie raz chciałem sprawdzić się w przypadku Video Blogowania – nie, spoko, raczej nic póki co nie powstanie, a sam siedzę w Vegasie od wczoraj i sprawdzam tylko na ile mam możliwości coś stworzyć.

Wyciąłem tylko jedną klatkę, by pokazać koledze charakteryzacje nad którą kilka godzin pracowałem. Jakość jest koszmarna, bo nagrywane LG KU990:

VBlog - Snap1W nocy powtórzyłem zdjęcie i tak trafiło wraz z nowym coverfoto na FB. Dziś tylko wyrenderowałem dla testu jedną 9 sekundową scenkę jak… a zobacz sobie sam:

Nie odszumiłem już tła jak i nie dodałem jakiejkolwiek melodii. Tylko test jakości przy tym zestawieniu filtrów – z kolorami wygląda o niebo… gorzej. Było to nawiązanie do Maćka Makuły z SuchegoKanału.

Całość to też dobre doświadczenie, aby podszlifować swoją elokwencję przed kamerą przy tym gadając do siebie (albo osób podsłuchujących Ciebie). Niestety tekst bez wyrobionej marki autora już dzisiaj praktycznie w ogóle nie przebija się na powierzchnię oceanu, a ja chcę zająć się FilmMakingiem, bo sprawia mi to od lat radość… mimo braku sprzętu i ludzi.

Tyle póki co z moich ambitnych produkcji*. Poszukuję kamery, pieniędzy i pomysłu by coś nakręcić. Nie chcę, by pełne możliwości partnerstwa jakie daje mi YT przepadły. Macie jakiś pomysł?

A może jest jakiś sponsor wśród Was :>? Potrzebuję „tylko” 800zł na start… co prawda mógłbym wyciągnąć i się szarpnąć, ale nie lubię gdy mój portfel doznaje nagłego szoku.

* – Rzucam pisanie, by „robić” jakąś ilość postów na miesiąc – odbije się to niestety na moim AdSense, ale w tym roku w końcu zamierzam iść w jakość… włącznie z YT ;-)

** – Nie szukaj tych dwóch gwiazdek, bo ich nie ma. Spróbuję jeszcze pohakować moje kochane HTC HD2 – niestety 15kl/s, a czasem nawet mniej zabija ambicje, ale już rozdzielczość i dźwięk epokę lepszy jest…

Tagi: , , , , , , , ,

Komentarze 4 komentarze

O matko będziesz wideblogował? Brak stypendium? Fajnie. Czekam na pierwszy pełnometrażowy filmik. Mam nadzieje, że będzie to merytoryczny i oryginalny materiał, a nie coś na wzór lekko stronniczych. :)

Może jakieś pojedyncze vblogi w życiu zrobię o ile uda mi się rozdziewiczyć pod tym względem.

Bardziej mnie ciągnie do jakichś produkcji, aby wpadały w gusta ludzi… nie tylko jakieś tanie komedie, BAARDZO chciałbym coś psychologicznego profesjonalnie zrobić ;).

Dzięki, pożyjemy, zobaczymy ;)

[…] Nie pisałem tutaj od ponad tygodnia, a dlaczego to wyjaśniłem u dołu posta nt VideoBlogowania. […]

[…] minął od pisania o tym, że Chciałbym VideoBlogować… i w sumie tyle. Olałem pisania, nic ciekawego i tak nie mam ostatnimi czasy do […]

Skomentuj