Ruszyło rybnickie Spotted! Przybliżę wam teraz ideę takiej strony ;-)

0

Ile razy zdarzyło Ci się, gdy byłeś singlem, zobaczyć jakąś atrakcyjną dziewczynę? Ojjjj wiele razy ;-). Akurat szedłeś przez Focusa, ona siedziała na ławeczce przed Empikiem z koleżanką i wymieniliście się długim, 3-sekundowym uśmiechem penetrując namiętnie swoje oczy… I cholera!… Okazja przepadła, bo Ty śpieszyłeś się, jeszcze zagadywanie przy dodatkowym obserwatorze też troszkę rodzi komplikacji, więc tym bardziej odpuściłeś… Szkoda!

Spotted: Bus

A Ty 21-letnia singielko… siedzisz w autobusie ZTZ w kierunku Rybnika, jedziesz na zakupy lub do pracy. Droga mija spokojnie, ale nagle, na jednym z przystanków wchodzi przystojny, niewiele starszy chłopak w garniturze, modnym, fioletowym krawacie… na twarzy seksowny, kilkudniowy zarost, zadbał też o fryzurę. Jest wysoki, wygląda bardzo schludnie i stoi niedaleko Ciebie… wręcz czujesz zapach jego perfum… jezu jak on pachnie!

Olśniona jego osobą, co jakiś czas zerkacie na siebie… i buf! Wysiada na jakimś kompletnym odludziu – śpieszy się na egzamin – i już więcej się nie spotkacie! Jakaż szkoda…

Dlatego powstała strona Spotted: Rybnik!

Obracamy się codziennie w kręgu setek, a nawet tysięcy ludzi, wymieniamy się przyjaznymi uśmiechami z niektórymi. Nie zawsze jest możliwość podejść do drugiej osoby i się poznać: nie wiemy, czy wydajemy się atrakcyjni dla niej, nie chcemy przy próbie wydukania czegoś z siebie przekręcić jakiegoś słowa albo zapowietrzyć się…

Spotted: Rybnik

Spotted: Rybnik pozwala uniknąć wielu kompromitujących sytuacji: wystarczy, że wyślesz nam swoją wiadomość kierowaną do tej osoby, a my ją publikujemy anonimowo! Tylko ta osoba, do której Twój przekaz jest kierowany jest w stanie rozszyfrować jej znaczenie i skojarzyć podane fakty. A nóż poznasz wybranka albo wybrankę swojego życia… ;-) ?

Hej przystojny brunecie o ciemnych oczach z ogródka piwnego, spojrzeliśmy na siebie dziś o 16:20 i mam nadzieję, że jeszcze znowu się spotkamy ;)))

To tylko jeden z przykładów takich wiadomości.

Aby ten pomysł działał musisz i Ty nam pomóc! Podeślij linka swoim znajomym, wspomnij o naszej fajnej inicjatywie w Twoich kręgach. Liczymy na tysiące fanów albo i dziesiątki tysięcy, innym miastom się udało, dlaczego nam ma się nie udać?

A w tym autobusie to byłem ja ;-). Znajdziesz mnie z pomocą Spotted: Rybnik ;-). Cel jest prosty:

Spotted: Kiss!

ale niekoniecznie też: zagłębiłem się bardzo w relacje międzyludzkie… strona również może posłużyć do dzielenia się jakąś informacją lub zadania kwapiącego nas pytania – możliwości są nieograniczone!

Do oczekujących pasażerów na przystanku Bazylika: Nie ma już miejsca w 18 więc proszę nie próbować wsiadać!!

Pozdrawiam ;)

Jeszcze więcej informacji?

Jeśli nadal Ciebie nie przekonałem:

Właśnie z kolegą wystartowaliśmy tą stroną, liczymy, że nam pomożesz roznieść światu informację o jej istnieniu ;-). Jeśli nie chce Ci się tłumaczyć idei spotted swoim znajomym: nie ma najmniejszego problemu, możesz posłużyć się tym artykułem lub skierować ich do krótszych informacji zapisanych na fanpage.

Powstało wiele podobnych stron odnoszących się do innych większych miast, ba… są nawet projekty skupiające się na pojedynczych uczelniach: wszystkie odniosły mniejszy lub większy sukces. W naszym regionie nie powstało nic na tyle poważnego, więc postanowiliśmy być pierwsi! :-).

Nawet jeśli nie jesteś singlem, nie masz oporów podejść do grona 15 osób płci przeciwnej przy tym rozkochując w sobie kilka osób, to i tak zapraszamy Cię do polubienia naszej strony – możesz przecież uczestniczyć w dobrych dyskusjach, wymienić się swoim doświadczeniem lub po prostu poczytać, co niektóre osoby zmajstrowały w stronę swoich wybranków ;-).

Skradziejowałem z http://lwhite86.deviantart.com/art/the-best-kind-of-pillow-130766814

Skradziejowałem z http://lwhite86.deviantart.com/art/the-best-kind-of-pillow-130766814

Ba ba ba… kto w ogóle powiedział, że mają tam wyłącznie toczyć się dyskusje osób, które przypadły swoim gustom? Napisz wiadomość, że chętnie z kimś spotkasz się na kawie w danym miejscu, albo że szukasz ludzi na wspólny wypad do kina!

Dlaczego warto skorzystać ze Spotted: Rybnik?

Jeśli jesteś osobą, która w danym momencie nie może sobie pozwolić na poznawanie nowych kontaktów, nie mamy na tyle odwagi lub możliwości zagadać do drugiej osoby… czemu więc nie zostawisz wiadomości kierowanej właśnie do niej, w miejscu, gdzie chcemy skompletować jak najwięcej ludzi z Naszego regionu ;-)?

Przy odrobinie szczęścia osoba, do której kierujesz swoją wiadomość odczyta ja i postanowi z Tobą się skontaktować – już nieważne, czy pośrednicząc przez nas czy przez komentarze na stronie, a nawet dane, które możesz wedle swoich chęci zostawić… takie widoki cieszą ;-).

Kwapi Ciebie pytanie, dlaczego zamknięto Twoją ulubioną restaurację albo czy ktoś widział w okolicy Rybnika poszukiwaną przez Ciebie książkę… nie wahaj się, takie pytania również zamieścimy ;-).

Pomóż nam

Jeśli jesteś redaktorem gazety, portalu informacyjnego, animatorem lokalnego FanPage’a czy zwykłym zajawkowiczem, który widzi przyszłość w naszym projekcie – Twoja pomoc i chęć promocji z pewnością nam się przyda, więc zapraszamy do kontaktu – odezwij się do nas poprzez stronę Spotted: Rybnik!

Oczywiście polub ją też, to wiele zmienia i może to ona kiedyś Tobie pomoże ;-).

Do zobaczenia na Spotted: Rybnik!

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj