16 różnorodnych pytań z wyszukiwarek. Uwaga, odpowiadam!

0

Kiedyś wspomniałem w webmajtkach, że ludzie trafiają tutaj poszukując odpowiedzi na swoje egzotyczne, wpisywane w wyszukiwarki pytania… dziś pierwsza porcja odpowiedzi na to, co (dziwnym trafem) skierowało ich tutaj ;-).

Postanowiłem wyciągnąć tylko te frazy, które faktycznie brzmią jak pytania – w sensie zaczynające się zazwyczaj od słowa „Jak…” i mają odmienione czasowniki przy tym wszystkim nie powtarzać tematyki… no i jest to tylko zlepek fraz na grudzień 2012. Do dzieła!

Jak piszą pokemony?

Dobre pytanie. Niegdyś nieodzownym elementem tekstu, jaki niosły pokemony była sInUsOiDa oDbItA nA wYrAzAcH, dziś już jest to mniej spotykane. Wymaga dość dobrego wygimnastykowania paluszków. Pewnie poprawia solowe życie seksualne małych dziewczynek zawładniętych tą modą, cóż…

Do tego dochodzi ufonetyczniania wyrazów – ostatnio spotykana przeze mnie moda to „jusz” zamiast „już”, „chlep”, zamiast chleba (pozdro Kamila :*). Oczywiście niektóre głoski obowiązkowo mają swoje nowe zamienniki (np. „sz” -> „sh”, „i” -> „j”). Przykład? „ZwIeRzAtScHkI” (czyt. zwierzaczki).

Chcesz zepsuć sobie umysł – obowiązkowo odwiedź forum Sweet Brokacik – to jedno z najlepszych składowisk pokemonów, nie licząc co niektórych na FB. Z resztą kiedyś już hejtowałem

Jak podstępem zajść w ciążę?

To bardzo proste:

  1. Najpierw musisz bardzo mocno pierdolnąć głową o ścianę.
  2. Dopóki kontaktujesz powtarzaj punkt pierwszy. Sprawdzona metoda.

Jedna z wielu. To pytanie jest prawdziwą plagą na tym blogu.

Jak zalogować się na Transformice?

Logowanie bez konta / Zakładanie konta / Logowanie na konto

Jak wspominałem w odpowiednim artykule: Podaj swój nick (lub i hasło). Jeśli jeszcze nie masz konta to warto je założyć przez rejestrację przy tym dodatkowo podając swój adres e-mail. Viola!

Najskuteczniejsza forma reklamy?

Z pewnością nie jest to spamming e-mailowy… bazując na moich doświadczeniach i researchach: najskuteczniejszą jest reklama video+dźwięk, która cieszy oczy i uszy każdą grupę wiekową odbiorców, przy tym wszystkim taka, która roznosi się wirusem i zyskuje sporą popularność, ostatecznie zaskakuje i zapada w pamięci na długo.

Z jednej takiej bardzo dobrej reklamy powstał post o historii małej kieszonki w dżinsach. Mimo wszystko ideałów nie ma ani złotego środka.

Czyj to numer 519900132?

Kretyńskiej agencji pracującej dla Orange. Więcej tutaj.

Czy mam grubą dupę?

Mógłbym kobietom zaproponować mój adres e-mail, aby pomóc Cię osądzić… ale jednak nie. Skoro masz wątpliwości, to z pewnością masz grupą dupę i z pewnością nie chcę jej oglądać. Bierz się za siebie, bo skończysz jako kasjerka w Tesco.

Ale cycki możesz zawsze podesłać, tutaj jest kontakt do mnie.

Co zrobić jak z krzesła wypada kółko?

Przeprowadziłem dwa badania na skalę światową występowania tego problemu. Pierwszy opracowany materiał możesz przejrzeć tutaj, drugi tutaj.

Niech moc będzie z Tobą! … i cierpliwość też.

Co widniało na fladze Folwarku Zwierzęcego?

W końcu dobre pytanie. Flaga wygląda tak:

Flaga przedstawia róg i kopyto, zielony kolor miał symbolizować pola angielskie. Jest to nawiązanie do komunistycznej flagi związku radzieckiego – sierpa i młota na czerwonym tle, symbolu siły robotniczej.

Snowball wyszukał był w siodłami stary zielony obrus należący niegdyś do pani Jones i białą farbą namalował na nim róg i kopyto. Każdego niedzielnego ranka wciągano ów sztandar na maszt w ogrodzie. Zieleń, według Snowballa, symbolizowała zielone pola Anglii, a kopyto i róg wyobrażały przyszłą Republikę Zwierząt, która ma powstać, gdy rasa ludzka zostanie obalona.

George Orwell brzydził się komunizmu, również jest nazywany wizjonerem, który przewidział wiele następstw świata. Napisałem długi artykuł o tym, cytowałem raz odpowiadając na pytanie „Po co wymyślono politykę?„. Polecam Ci przeczytać, kłamstwa tego świata fascynują mnie i też o nich piszę (niestety mało) tutaj w odpowiedniej kategorii.

Czy można zjeść rybę, która zdechła?

Zależy z jakiej przyczyny zdechła. Choroba? Ja bym się nie odważył, jednak nie wiemy, co na co dzień jemy z hipermarketów czy w smażalniach.

Jeśli ryba zdechła przez brak tlenu (np. została co wyłowiona)… to dopóki jest zachowana jej świeżość (= jest trzymana w zimnie i chociażby nie śmierdzi) to jest zjadliwa.

Jednak ekspertem nie jestem, piszę tylko o rybach w kiblu, więc zainteresuj się jeszcze sam/a ;-).

Wyjdziesz za mnie?

Dwa lata temu zacząłem pisać post o tym, że nigdy się nie ożenię… do dzisiaj szkic leży ukryty w dziesiątkach innych i do dzisiaj nie mam odwagi, chęci ani czasu go kończyć i publikować.

Kilka dziewczyn już chciało, ale odpowiedź jest prosta: Nie. I do 2018 roku raczej ta odpowiedź się nie zmieni. Jak będę się chciał ożenić, to pewnie wrobię Cię w ciążę, bo przecież co mnie obchodzi zdanie drugiej osoby ]:->.

Żartuję, tylko ciekawe w którym momencie.

Jak wyłączyć funkcję CloudPush w Maxthon?

Obecnie (na dzień 6 stycznia ’13) nie ma takiej możliwości. Można próbować korzystać z konta anonimowego w tej przeglądarce, ale przy tym tracimy również inne benefity.

Jak poprawić jakość zdjęć w LG KU990?

Dotyczy tego osobny, zaktualizowany artykuł.

Dlaczego nikt nie chce dać lajka mojej nowej stronie na FB?

Widocznie strona jest kiepska, słabo rozreklamowana i nie niesie się swoim tempem wirusowym, jak przy niektórych wybrykach. Ostatecznie też nikt Ciebie nie lubi albo masz niski EdgeRank. Mimo wszystko zapytałem kogoś bardziej wprawionego w temacie:

Bo Twój fanpage jest nowy i zapewne nikt nie wie o jego istnieniu. Zacznij go promować i reklamować. Udostępniaj jego wpisy na swoim prywatnym koncie; podpisz się jako właściciel fanpage’a. Miej na uwadze algorytm facebooka jakim jest edge rank i twórz wartościowy kontent.

M. W.

Wiele FanPage’y wybija się przez banalny, najczęściej zabawny content lub w momencie jakiegoś większego wydarzenia: Patrz stadion-basen narodowy, który w godzinę po próbie rozpoczęciu meczu na ME miał już tysiące fanów i niósł się jak szalony wyśmiewając polską rzeczywistość.

Rewelacyjna grafika zerżnięta z w/w fanpage’a.

Gdzie jest najwięcej galerianek?

Może w galeriach :-)? A może na stronach takich jak te.

Jak przenieść pasjans z Win XP do Win 7?

Nic nie przenoś, skorzystaj z mojego udostępnionego portu i ciesz się życiem co dzień z normalnym pasjansem!

Jak zostać kierowcą autobusu MZK Jastrzębie?

To mnie zaskoczyło… Nie wiem, ale proszę.. nie bądź kierowcą-trepem, gdy tylko Ci się już to uda. Wyślij odpowiedź mi na maila, z pewnością ją tutaj zamieszczę ;-)

Uff. To by było na tyle. Na sequel postaram się wyłowić jeszcze lepsze kwiatki, tym razem z okresu dwóch ostatnich lat, bo jest ich wiele!

Adios pytacze!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj