Nokaut.pl to dziwka w świecie seo i gówno, a nie porównywarka cenowa

0

Właśnie wygraliście moje wkurwienie.

Ostatnio napomknąłem o rozwalonej rejestracji na forum.thg.pl, w kilka dni na forum pojawiają się konta które perfidnie linkują na serwis nokaut.pl. Dzisiaj jedno konto z 7 wiadomościami odkopującymi stare wątki wraz z linkami do omawianego serwisu spowodowało, że osiągnąłem apogeum wkurwienia i teraz pozwolę sobie WYSTAWIĆ OPINIĘ o serwisie nokaut.pl. Polecam omijać, szerokim łukiem.

Znalazłem tutaj: http://i.imgur.com/NBD4G.jpg

Ale zanim jednak

Trzeba posprzątać syf, jakie wywołało to konto na forum. 7 wiadomości (dobrze, że nie 50… chociaż) odkopało kilka wątków na forum w mniej więcej takiej treści:

Od razu ban użytkownika, myślałem i zacząłem już powoli usuwać wiadomość po wiadomości… aż w końcu dostałem przebłysku.

Wprowadziłem do cenzurowanych słów np „nokaut.pl”, a w zamian zamieniłem na „thg.pl/nokaut-pl?”, przy okazji utworzyłem na thg.pl tę stronę.

No i oczywiście wspaniałe linki spamera szlag trafił i teraz każdy klikający zobaczy co trzeba :-)

Czemu uważam nokaut.pl za dziwkę

W 2007 roku renomowany polski portal Tom’s Hardware został wykupiony przez nokaut.pl – miało to być odrodzenie serwisu szczególnie, że przez ostatnie dwa lata nic się na nim nie działo, żyło tylko forum ze swoją ekipą stałych bywalców.

Nokaut naobiecywał, że znowu będą pojawiać się recenzje, testy itd. W rzeczywistości podoklejał wszędzie na portalu swoje reklamy, a silnik forum zmienił na taki, który nie odpowiadał społeczności (wszystko pewnie po to, by poprawić seo).

Wszyscy się wkurzyli, powstało wtedy thg.pl. Czy ktoś się teraz ze mną nie zgodzi, że nokaut.pl jest dziwką której zależy tylko na pieniądzach kosztem innych? I jeszcze mają czelność spamować mi na forum.

Nokaut.pl już nie raz był wytykany

Odkopałem teraz bardzo cenne źródło wiedzy które polecam każdemu przeczytać:

Chamsko-cwaniackie praktyki (bo inaczej nie można ich nazwać) stosowane do pozycjonowania nokaut.pl, bankiera, travelplanet i innych witryn oraz hipokryzja osób, które je uprawiają, zasługują jednoznacznie na potępienie. Są szkodliwe zarówno dla użytkowników wyszukiwarek, jak i dla konkurencyjnych witryn, które nie odwołują się do takich nieuczciwych praktyk.
Co więcej, opierając się na linkach to te artykuły leżą w internecie od ponad 6 lat! Dopowiadając: praktycznie wszystkie komentarze na wykopie mają ujemny stan punktowy – punkty za komentarze pojawiły się przynajmniej dwa lata później na serwisie, widać, że ktoś z nokaut chciał „pogrążyć” komentujących.

Szkoda, rze

Szkoda, że Google poluzowało niedawno głośną akcję z czyszczeniem swojej wyszukiwarki ze wszelkich śmieciowych serwisów-porównywarek, m.in. nokaut.pl. Za kompletnie żałosne i pogrążające uważam takie wyniki wyszukiwania:

które kompletnie nic nie wnoszą dobrego do internetu, najwyżej mój śmiech.

Uważasz, że dobra jest porównywarka cenowa w której możesz znaleźć niefizyczne lub abstrakcyjne formy? No nie sądzę. Osobiście zawsze preferowałem skąpca, nokaut to jakieś nieporozumienie.

Na zakończenie,

bo więcej mi się nie chce o tym pisać bo nie są tego warci.

Mało jest złych opinii o tym serwisie w internecie z dwóch powodów:

  • Wszystko ginie w gąszczu black seo
  • Nokaut namiętnie usuwa te treści strasząc sądami

PS. Za kilka dni pewnie napiszę jak to dostałem wezwanie do usunięcia tego postu. W momencie publikacji odpalam stoper i czekam na maila z groźbą. W tym miejscu powinien się wkrótce pojawić osiągnięty przez nich czas: ##:##

Może tym razem Jeb się 4! nie będzie o agencjach. Jeśli jeszcze nie wiesz o co chodzi… zacznij od przeczytania Jeb się!

Tagi: , , , , ,

Skomentuj