Odwiedź orange.pl, pewnie nie wiesz o wielu fajnych promocjach

2

Dziś sobie wpadłem na przeglądanie usług i promocji na stronie Orange – robię tak raz na kilka miesięcy, dogłębnie analizuję co oferują małemu biednemu człowieczkowi na kartę w taryfie Orange POP. Mają całkiem fajną wyszukiwarkę usług i promocji, dzięki której porównałem inną taryfę na którą mógłbym przejść.. jednak zostanę przy swoim. Mimo wszystko mogliby mnie bardziej docenić, bo to już ponad 7 lat przy tym samym numerze jestem… No nieważne…

Teraz udało mi się włączyć trzy dość ciekawe, darmowe usługi, o których wcześniej nie słyszałem nic (jak zwykle, jak sobie nie przeszukasz to nie będzie kokosów). Tobie też polecam, póki jest teraz i nic jeszcze nie zepsuli w regulaminach ;-)

Jak masz Orange POP i klepiesz starą biedę, to tutaj dowiesz się jak więcej wycisnąć od swojego operatora… ;-).

Minuty na okrągło

Usługa dzięki której dostaniesz w bonusie minuty do wszystkich sieci jeśli dokonasz dwóch doładowań, pierwsze obowiązkowo za 25zł, drugie za conajmniej 25zł w ciągu 21 dni. Nie często zdarza mi się takie zagranie, ale usługę włączasz raz na zawsze, za darmo… no i zapominasz. A nóż się zdarzy spełnić warunek usługi.

Więcej do poczytania tutaj, z mojego przeglądu regulaminu usługa w niczym nie paskudzi.

Karuzela nagród

Kolejna dość ciekawa promocja (podobna do skarbonki, będzie o niej później), która polega na wydawaniu pieniędzy z konta głównego, a to powoduje ze dostajemy punkty w przeliczeniu 1zł = 1pkt. Czekam jeszcze na włączenie usługi, więc nie wiem czy zamówienie pakietu internetowego za 15zł da mi 15 punktów… no ale zobaczymy.

Nasze punkty mają ważność 93 dni, możemy wymienić je na różne znane pakiety. W moim przypadku po super szybkich przeliczeniach wychodzi mi gdzieś pakiet internetowy XXL co jakieś 10 miesięcy – nie ma źle, zawsze coś.

Szczegóły tutaj wraz z możliwymi prezentami.

Twój dzień

Usługa, która raz w miesiącu obdaruje nad jakimiś skromnymi prezentami, pod warunkiem, że doładujemy konto minimum 25złotymi. Usługa nie traci się w przypadku nie doładowania, włączasz raz za darmo i zapominasz.

O dziwo w moim przypadku „moim dniem” został dzień w którym aktywowałem usługę – nie zauważyłem by w regulaminie coś o tym mowy było, a nie wydaje mi się to fartem.. Więc jeśli komuś zależy za innym dniu – aktywuj w tym wybranym dniu ;-). Aha, ostrzegam przed dniami 29-31… nie wiadomo jak usługa zachowa się w miesiącu, gdzie nie ma takich numerycznie wysokich dni ;-).

Szczegóły tutaj i możliwe prezenty.

Korzystam także z:

To były te trzy dzisiaj wyłapane usługi – nie było ich gdy ostatni raz penetrowałem stronę operatora, doszły do kolekcji, a ja się cieszę.

Jeśli dopiero zaczynasz z Orange POP albo co gorsze – nie chce Ci się szukać takich promocji… tutaj moje inne propozycje, z których korzystam już jakiś czas:

Aha, tutaj szczególnie polecam przeczytać regulamin – mogło się coś zmienić od czasu moich aktywacji.

MultiPOP

Jest to mój ulubiony pakiet: 30 minut wymienne na 120 MMSów wymienne na 600 SMSów do Orange na miesiąc za 6zł. Niegdyś królował „Grosz za SMS”, ale MultiPOP zamiata tamten przestarzały pakiet. Podobnym „niedobitkiem” jak z tym groszem jest pakiet „POPGadane” – omijać je, bo MultiPOP łączy w sobie ich cechy za tą samą cenę. Pakiet się kumuluje. Szczegóły tutaj.

Pakiet internetowy XXL

W końcu z około dwóch lat temu pojawił się pakiet internetowy, który może konkurować z innymi operatorami – 500MB na miesiąc za 15zł. Kolejne pakiety się kumulują i w sumie tyle. Szczegóły.

Ufomesy

Nie mam już całkiem pewności na czym polegała promocja – chyba zależnie od ostatniego doładowania można było otrzymać jakąś tam większą czy mniejszą ilość smsów do wszystkich sieci, pod warunkiem, że przed chwilą się trochę tych smsów od Ciebie wysypało… czy tam limit się zmieniał… Coś tam wspominają na stronie, że 5 wysłanych smsów  = 5 smsów w prezencie.

Promocja chyba wciąż darmowa, polecam zerknąć, włączyć i zapomnieć. Mi się chyba raz w życiu przydarzyło 5 smsów „wygrać”. Szczegóły.

Skarbonka

I to jest super sprawa, bo jak kiedyś nakrzyczałem, że Orange Profit zniknęło dla durnego w chuj PayBack’a… to potem pojawiła się skarbonka, która jakoś dupę ratuje temu operatorowi. Orange Profit słynęło z super punktowego, bo praktycznie co 4-6 miesięcy udało mi się kolejne doładowanie za 25zł wyszarpać. W PayBacku zapomnij o tym – zbieraj 10 lat punkty, a otrzymasz kubek za który będziesz musiał jeszcze 10zł dopłacić…

Skarbonka to skarbonka – za doładowania i inne rzeczy wpadają Ci tam jakieś drobne, mi się udaje co 3-4 miesiące zebrać z 5 złotych, które można przelać sobie na konto główne albo podwojoną kwotę na konto promocyjne „do Orange”. Akurat gdy zawsze mi brakuje tych paru złotych na jakiś pakiet pojawia się skarbonka i mnie ratuje. Nie jest to legendarny Profit ale dobre i to.

Polecam, pewnie wciąż darmowa opcja włączenia, tutaj wszelkie szczegóły.

Masz za staż

To możliwość otrzymania 10% – 30% na konto promocyjne za regularne doładowania. Niegdyś opłacałem telefon w systemie 25zł co 25 dni, więc ta promocja bardzo mi uprzyjemniała życie. Zależnie od stażu w sieci można otrzymać więcej procentów.

Teraz niestety już nie czerpię benefitów z niej… ale można się wycwanić, zasilić konto 5’cioma złotymi a potem dokonać normalnego doładowania (w moim przypadku 50zł) przez co zbierzemy coś na konto promocyjne.

Pewnie włączenie wciąż darmowe, polecam, szczegóły.

hiperOdnowa

To znowu jakiś system, który działa po dwóch doładowaniach. Coś tam o wydanych złotówkach, cośtam cośtam… nieważne, było za darmo to kiedyś aktywowałem. Nie wiem czy kiedykolwiek coś za to otrzymałem. Zbadaj szczegóły, bo sam niewiele wiem.

Urodziny

Wybierz dzień swoich urodzin i imienin, a trzy razy w roku otrzymasz 120 minut do Orange w te dni + dzień od którego jesteś w sieci. Minut tych pewnie nie wykorzystasz, bo najpierw polecą one z MultiPOP’a… no ale kto wie. Puste szczegóły.

Szczęśliwa godzina

Raz na kompletny random Orange ot tak da Ci darmowe rozmowy do Orange przez godzinę. Nie trzeba nawet usługi aktywować, a w momencie kiedy piszę tego posta strona z informacjami o szczęśliwej godzinie jest… pusta. Sprawdź, może coś poprawili :-).

PS. Strona promocji „Urodziny” też była pusta.

Usługi podobno fajne, ale nie dla mnie:

Ciekawą usługą jest Ty i 3 – trzy wybrane numery z Orange na super tanich warunkach. Nie korzystam z tej usługi bo potrzebuję większej mobilności jaką zapewnia mi MultiPOP, z resztą Ty i 3 ma też jakieś komplikacje regulaminowe z innymi pakietami…

Niektórym osobom też mogą spodobać się Pakiety weekendowe – nie mam żadnego doświadczenia, też nie dla mnie.

W sumie to przejrzyj ofertę, co ja Ci będę paskudził o pakietach których nie znam ;-).

Tych usług nie polecam:

Miałem kiedyś pisać o usłudze Co druga minuta gratis – gdzieś szkic nadal leży na blogu. Jak czytałem w regulaminie włącza ona naliczanie minutowe dla rozmów co np. w moim przypadku byłoby horrorem.

Jak wspomniałem wyżej nie polecam tez usługi Grosz za SMS POPGadane, bo można znacznie więcej zgarnąć w pakiecie MultiPOP.

Chyba tyle?

Zastanawiałem się także nad „Zbieraj minuty”

Nie pamiętam już co w regulaminie pisało i tej usłudze, ale wiem że obecnym blockerem stał się wymóg zapłacenia 2zł ;-). Niby na zawsze, ale obecnie nie mogę… Szczegóły tutaj.

Na pożegnanie

Czekam i nie umiem się doczekać żadnego porządnego pakietu w stylu MultiPOP, ale w odniesieniu do wszystkich sieci… byłbym skłonny nawet dopłacić do niego, albo dostać mniej za tą samą cenę…

Orange, czytasz mnie? To zrób coś proszę z tym.

A dla wszystkich czytelników… polecam sobie raz na 3 miesiące zrobić taki godzinny maraton po stronie swojego operatora komórkowego. Nie wiem jak konkurencja, ale w Orange można znaleźć zawsze jakieś skarby.

Tagi: , ,

Komentarze 2 komentarze

[…] mi pakiety W dniu: 08-09-2012 | Dexterxx® | W: MicroBlog 1 „Wczoraj” skrobię sobie o fajnych promocjach u operatora Orange, dzisiaj główny bohater tamtego wpisu pozbawia mnie pakietu internetowego (XXL) jak i pakietu […]

[…] ot tak sobie, mam złe dni, to wchodzę by się jeszcze czymś bardziej wkurzyć. Nie no joke, odkrywam często fajne promocje… ale nie dziś, dziś jednak się wkurzam, bo z konta zniknęło niebagatela… 50 […]

Skomentuj