Ominął mnie teatr o Grażynie Żarko

1

Nadrabiam straty, właśnie oglądam filmik na YT/Wykopie: [email protected]żyna, który dotyczy prowokacji, jaka odbywała się przez ostatnie tygodnie czy tam miesiące w polskim internecie… Coś mnie widocznie ominęło, bo samą wykreowaną postać Pani Grażyny zobaczyłem tylko wyłącznie raz na jakimś kolejnym nędznym odcinku Barbary Kwarc – nie wiem po jaką cholerę subskrybuję ten kanał, bo jest to chyba największe skupisko przemądrzałych nastolatków i gimbusów na YT… Przypominając sobie aferę ACTA i „hakowanie” stron rządkowych, to moje słowa świetnie to potwierdzają.

Samą postać Grażyny od razu wyłapałem jako kolejny tani numer na prowokacje by tylko nakręcić jakiś kolejny z dupy odcinek na BasiaTV… i jak się dzisiaj zdziwiłem – stoi za tym ten sam producent/reżyser… A nie zagłębiałem się na tyle, żeby zauważyć, że faktycznie Grażynka to osobny projekt na jakimś innym kanale (że nie nakręcone tylko do odcinku Baśki). Wszystko było na tyle prymitywne, że po prostu to olałem, bo po co głowę takim syfem sobie zawalać?

Shit happens, no ale wracając do oglądanego filmu, który ujawnia tą prowokację… Dżyzys, znowu moją rękę świerzbi, jakie te wszystkie dzieci rocznik 92+ są dzisiaj kretyńsko głupie. Gimbaza, która myśli że potrafi zwojować świat, bo nagra prymitywne flugi na filmiku czy samo audio, użyje LIOC aby posadzić jakąś stronę z inną, równą sobie masą intelektualną.

Pisałem o tym kiedyś, że internet powinien być dozwolony od 16 roku życia. Potem się poprawiłem i jednak uznałem, że wiek 18 lat jest lepszym pomysłem… Teraz? Teraz to 20 lat minimum albo specjalna przepustka po testach na logikę i inteligencję… niestety, ale internet stał się głupi i niechętnie tutaj spędzam już czas. Wizja sprzedawcy łódek na wyspach karaibskich wydaje mi się znacznie lepsza ostatnio.

Kilku bloggerów i videologgerów można spropsować, kilku zganić, jak zwykle Maciej Budzich mnie pozytywnie zaskoczył swoim nawoływaniem do ignorowania tego zjawiska i wytknął syndrom lemingów internetowych. O dziwo też się domyślił kuchennego zaplecza tych filmików – jakbym nie usłyszał o Grażynie najpierw z odcinka Baśki, to tym bardziej nie wpadłbym sam na to.

O dziwo społeczność wykopu też całkiem sensowne komentarze popełniła. Założę się jednak, że połowa jest tak mądra tylko dzięki temu, że prowokacja nie trafiła na stronę główną wcześniej – dałbym sobie rękę uciąć, że dość sporo mądralińskich dałoby się nabrać na to. Aw, ten akapit mi nie wyszedł…

Tagi: , , ,

Komentarze (1)

Szczerze powiedziawszy to nie jesteś jedyną osobą którą ominęła cała ta szopka. Pewnie do teraz bym nie wiedział o tym gdyby nie pewien znajomy który mówił że obejrzał dokument o Grażynie Żarko(moja reakcja było oczywista – o kim?!).
Także nie przejmuj się Dexiu – nie tylko Ty masz zaległości w internecie(ja raczej nie mam zamiaru swoich nadrabiać).

Skomentuj