Młoda suka

1

Piękna i wyrośnięta, chociaż ma dopiero około 16 lat. Czego od takiej można oczekiwać? Co temu rocznikowi siedzi już w głowie? Pierwszy seks za sobą? Fajki, alkohol i dyskoteki? Pierzy się przede mną wypinając swój młody biust, może robi to specjalnie aby mnie uwieść, może marzy jak ja od kilku lat o małym wybryku, nie wiem, przecież jej nie znam. Mogę tylko patrzeć i raz na jakiś czas spotykać jej obojętny wzrok.

Pusta i głupia, pseudoartystka, która pewnie jest adorowana wśród swoich rówieśników, nic tu po mnie w tym pełnym chaosu barze, kawiarence, gdzie obowiązkowo leją co spotkanie trunki. Za kilka godzin obraz minie i wróci z kolejną okazją. Czy spotkamy się kiedyś by nawzajem ukraść sobie pocałunek albo jakiś dziewiczy seks?

30 minut później paliło go wasabi w przełyku, alkohol zaczynał działać, a on znowu znalazł się w swoim miejscu widokowym. Znowu obraz się powtarzał, był prawie taki sam jak wcześniej. Prawie.

Młoda była teraz oblegana przez innego młodego. Nasz bohater wyczuwał, że towarzyszy tym widokom głębsza sprawa. Na tyle głębsza, że mogło to się w przyszłości skończyć cudownym, kazirodczym poczęciem. Lecą na siebie? Mógł apatię wyłapywać w obserwowanych stosunkach, ale na ile daleko sięga ich relacja?

Ekran już pociemniał, lampa ścienna w końcu przestała parskać światłem w zmęczone oczy. Pionowa kreska znowu namawiała go do pisania, ten wieczór mógł się zapowiadać na bardzo długi… Więc topił smutki w alkoholu, który miał rzucić jak każdy inny swój nałóg.

Tagi: , , , ,

Komentarze (1)

[…] zdobyłem, będę miał co jeść przez najbliższy miesiąc, a potem znowu na głodzie… i chuj że ona była o mnie zazdrosna. Tydzień potrafi wiele zmienić, a ja nadal latam w swoim wyidealizowanym świecie… […]

Skomentuj