EKSPERRRrrRRrrCIII!!!!

0

Przyjdzie Ci taki matoł z zerową znajomością tematu i zaczyna się wymądrzać, prawić totalne głupoty albo mity związane z danym tematem, jeszcze lepiej: swoje bajki i wyobrażenia. Nie przegadasz takiego idioty, a reszta tłumu popiera takiego, bo też wierzy w mit, bo starszy, więcej doświadczenia pewnie ma, młody głupi i spierdalaj lego się bawić. Co z tego, że młody coś mądrego wie, co z tego, że młody jest tego pewien i może w każdej chwili przypieprzyć im w ryj dowodami. NIE, ekspert ma rację! I chuj!

Ekspert jest pewny, ekspert usłyszał, on „wie z doświadczenia”, eksperta nie przegadasz bo on jest pewien. Kutas wchodzi mi w gębę, bo jeśli już takiemu ekspertowi cokolwiek spróbuję wytłumaczyć, to on i tak zostanie przy swoim, w wolnej chwili i tak nie zainteresuje się tym co mówiłem (a ja mówię tylko, jeśli jestem pewien, jak nie jestem pewien [>=80%] to podkreślam ten fakt)… no to nie zainteresuje się tym co mówiłem i tak będzie dalej pierdolić swoje durne teorie bez pokrycia.

Co z tego, że odezwę się raz na pół roku w większym tłumie gdy już od środka mnie kurwica strzeli od steku bzdur jakie usłyszę (na ogół wolę umierać i zarazem się śmiać wewnątrz). I nie wiesz co też z tymi ludźmi zrobić – zjechać ich równo? Gorzej jak są to bliscy, potem wszyscy wytkną Cię palcem że jesteś zły, niemiły, chuj, szatan. Niech Cię nikt nie lubi za to, że miałeś rację i się wkurwiłeś. A nawet jeśli powiesz coś sensownego, to i tak większość Cię zignoruje, a jak ogarną zwojami muskowymi temat, to i tak nikt Ci szacunku nie odda za wiedzę i zgnojenie ostatnim razem.

Wymyśliłem nawet określenie na podstawie jednego mojego znajomego w związku z takimi ludźmi, nie podam z przyczyn oczywistych (znów pół świata bym obraził), kto wie, ten wie.

To jest oda do ekspertów

[ Serwetki wam w usta ] x14

A to oda do moich starych postów, sequel

Wiele wspólnego ma post „jak to wygląda”, wiele też można wyciągnąć po tych żałosnych komentarzach CajberŁolfa w poście krytykującym gazetkę studencką nt ateizmu.

Cokolwiek się stanie będziesz dziadem […] i możesz być pewny że nie zostaniesz sam, bo jak świat światem, dziad dziadu, bratem brat.

Projekt Nasłuch (Orzeu) – Zgadza się

Cholerni.

Tip: Żebyście potrafili wyłowić złotą myśl z tego głębokiego jeziora, chujowe posty, to pisałem pod koniec 2009r.

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj