Wpadłem dzisiaj do lokalnych internetowych ogłoszeń – O maj gad

3

Tak trochę przekopuje sobie lokalne portale, zauważyłem że na jednym bliższym mojemu miastu – czerwionka.info – też są takie ogłoszenia. Fajnie, trochę świeci pustką jeszcze, więc wskakujemy na rybnik.com.pl – trochę działów przybyło niedawno, głownie tam siedziałem szukając pracy albo przeglądając co ludzie mają do sprzedania z elektroniki – a fajne rzeczy tam też się trafiały. Dziś odkryłem dział… „Towarzyskie” – mhmm.. może znajdę jakąś znajomą mordę ;-) ?

Szablonowe podsumowanie

W większości ogłoszeń to puste sponsoringi z kilkulinijkowymi opisami, ogólnie nic ciekawego. Są studenci i studentki w moim wieku a nawet młodsze jednostki, wszędzie ważny jest pieniądz, jednak zdarzają się też typowo poważne oferty jakichś samotnych ludzi.

Seksualni poeci

Nie kopiuję nawet tego wierszyka tutaj, bo skończy się jak pomarańczkach z cipką – sami zboczeńcy przybędą mi na bloga. Mamy na ogłoszeniach uzdolnionego poetę-zboczeńca:

Nie, nie poznasz mnie :S

Boję się wychodzić z domu

To co też znalazłem wręcz przeraziło mnie:

Żeby nie było tak wesoło: gościu podaje swój numer jak i pokazuje twarz – czy to nie samobójstwo dla swojej prywatności? Pewnie znajdzie się i osoba, która pozna po kroju firanek znajomego..

Są też analfabeci

Geniusz szukający pani do wspulnego życia:

Albo odmieniec, który szuka paniom:

Ogłoszenia kobiet

Eghht… wyglądają znacznie śmielej, nie pierwsze takie ogłoszenie, przynajmniej w porównaniu do naszego odmiennego kolegi wyżej ktoś pomyślał o zacenzurowaniu twarzy:

Oczywiście pytanie: na ile to zdjęcie jest prawdziwe, a ta osobniczka już wystrzeliła z pełnej armaty:

Co za świat, no ale w sumie czemu się dziwić tym ludziom. Nic, wracam na dział elektroniki, tutaj nie ma nic ciekawego :S

Tagi: , , , , ,

Komentarze 3 komentarze

A nie przeszła ci myśl przez głowę, że kolega/koleżanka robi znajomej osobie psikus? :D

W tym momencie nasuwa się tylko jedna piosnka :
http://www.youtube.com/watch?v=nQFCPSLvpGM&feature=related

Skomentuj