Iran pomagał w atakach na WTC. WTF?!

0

Cuda na kiju. Ostatnio grzmi w temacie Iranu i ogólną sytuację świata przedstawiłem kilka dni temu w moim pewnym poście. Teraz grzebiąc na wykopie natrafiam na Władze Iranu pomagały w zamachach na WTC? – kurwa, jeszcze autor wykopu ma czelność taki tytuł mylący dawać (brzmi niczym sensowna prawda) – świat zapełniony idiotami jeszcze przypadkiem w to uwierzy. Ironii nie ma, a mnie przypomina się post Robax’a o medialnej nagonce na Iran sprzed roku. Łups.. powtórka z rozrywki? Znowu Iran obrywa, bo „sąd podjął taką decyzję” – niczym badania amerykańskich naukowców – bajer i pic na wodę.

A to ciekawe, po 10 latach nagle odnajdują się nowe fakty w sprawie WTC – jak to się stało, że wcześniej oni na to nie wpadli? Myślałem, że temat wież jest zamknięty.. źli terroryści, pożar w biurach.. no wiecie? Aaa tak.. no przecież ropę hameryka chce… Łoa.. jeszcze Libia zostaje w to zamieszana dodatkowo. Kurdę, jeszcze z rok takich cyrków czy pomysłów i już braknie miejsca do osadzania kolejnych winnych w tym teatrze. Tylko kto w to uwierzy i zekranizuje ten spektakl? Albo jaki będzie następny scenariusz terroryzmu? Może drugi nobel dla bambamy?

Podziw mnie łapie, że nawet NYT pisze o tym orzeczeniu. Na tą chwilę uważałbym to za plotkę, bo nie wierzę, że z czymś takim USA może wyskoczyć tak nagle.. a jeśli może, to jest to tak skretyniale wyssana prawda z dupy ze strony rządu USA, że czekam teraz na pierwszych ślepo wierzących amerykanów krytykujących wszystkich na YouTube, który raczą sprzeciwiać się tym „faktom”.. Ciekawe, czy rządy innych krajów w to uwierzą i będą przekonywać swoich obywateli do „poparcia” „pokojowej” misji likwidowania terrorystów.

Komentarz w mordę wszystkim przeciwnym „teoriom spiskowym”:

To pewnie oni podłożyli te materiał wybuchowe…

buttbuddy, Wykop.pl

I jeszcze na deser komentarz uciekający od rzeczywistości:

No skoro władze Iranu pomagały władzom Usa w przeprowadzeniu zamachów, to chyba nie powinni się kłócić…

madmat, Wykop.pl

Tagi: , , , ,

Skomentuj