0x8000FFFF Windows 7 Update error

1

Something like that

Over month I was unable to install any hotfixes to my Windows 7, any time it throws 0x8000FFFF error. Checked logs, but didn’t found anything special. Today I’ve fixed that problem with one of those solutions:

  1. Go into this url, download Ms Fix Tool and run it in aggressive mode (step forward in wizard, there’ll be checkbox for that mode).
  2. Uninstall last installed system fixes. If were few, uninstall all from that day.
  3. Reboot, should work now.

Helped?

Polska wersja:

Ponad miesiąc nie byłem w stanie instalować sobie aktualizacji do mojego Windows 7, za każdym razem wypluwało błąd 0x8000FFFF. Sprawdzałem logi, ale nie szukałem się niczego sensownego. Dzisiaj rozwiązałem ten problem jednym z tych działań:

  1. Idź na tą stronę, ściągnij Ms Fix Tool i uruchom go w trybie agresywnym (w pewnym momencie kreatora będzie checkbox od tego).
  2. Odinstaluj ostatnią zainstalowaną aktualizację w systemie. Jeśli było ich kilka, to wszystkie z tego samego dnia.
  3. Restart systemu, powinno pomóc.

Pomogło?

Tagi: , , ,

Komentarze (1)

witam. probowalam usunac problem 1603 MsgrFeat lub 2771 poprzez przywracanie systemu i rozwiazywanie problemow. ale niestety sie nie dalo. mam karte graficzna HD7670 i mysle ze to w tej karcie tkwi problem. I rowniez nie instaluja mi sie aktualizacje. nie znam sie dobrze na komputerach i prosze o dokladniejsze wyjasnienie co do naprawy tego problemu.
ps. wrazie potrzeby to moj model to: asus k53tk i mam windows 7 home
z gory dziekuje

Skomentuj