Stary (klasyczny) Pasjans z Windows XP dla Windows 7

10

> TUTAJ ŚCIĄGNIESZ TEGO PASJANSA <

Wkuwając AMIAL często robię sobie przerwy na komputerze obok aby zagrać sobie w tego starego, fajnego pasjansa. Jak większość, moja stacjonarna maszyna nie ma już Windows XP tylko coś nowszego – a wiele ludzi wie, że pasjans z Windows 7 ssie i nie jest tak fajny i „dynamiczny” jak ten stary, klasyczny.

W związku z tym postanowiłem portować klasyczną wersję na nowszy system i teraz zechcę podzielić się ze wszystkimi uniwersalnym exe’kiem który pozwoli nam zagrać w tą grę: automatycznie wypakowujące się archiwum wraz z wymaganym plikiem cards.dll. Ściągniesz tą grę z tego linku.

Jeśli chcesz „dołączyć” do systemu tą grę: po prostu wypakuj winrar’em ściągniętego exe’ka, przenieś obydwa pliki gdzie zechcesz i zrób sobie skrót.

For all English fags: I decided to port old style Soltaire from Windows XP to my Windows 7 system. Found that lot of people had problem with running it.. so I’m giving it to you right here as automated sfx archive ;-) Just double click it. It’s Polish version!! If you want English translation: send to me original sol.exe from English Windows XP version or give me some time to translate my polish version.

Dla wszystkich: Have fun!

Aktualizacja 2012-07-16, 22:17
Utworzyłem stronę projektu na swojej platformie. 

Tagi: , , ,

Komentarze 10 komentarzy

Dzięki! Dopiero zaczynam używać Windows 7 i ten pasjans mnie denerwował. Teraz spróbuję ten od Ciebie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie:-))))

Dzięki wielkie, moja mama nie mogła już wytrzymać bez tej wersji pasjansa ;D

Bardzo jestem wdzieczna za pomoc i udostepnienie mi wlasnie tak mojego pasjansa, bbb dziekuje – to moja odskocznia w niemiłych chwilach dnia codziennego
wdzięczny bachurek

Witam! Kochani, mam nadzieję, że to jest ten pasjans, który mi zniknął z mojego komputera jakiś czas temu.

Linki wygasly :((

Poprawione, sry.

dopiero zaczynam .Mam nadzieję że spełni moje oczekiwania. Oceniepotem

A stary Freecell.exe też jest gdzieś dostępny dla Windows 7?

¯\_(ツ)_/¯

Pamiętam, że na windows xp była inna wersja pasjansa! Gdzie ona jest!? Może były 2 wersje pasjansa na windows xp nie pamiętam, ale na pewno była inna niż jest na tej stronie i była na windows xp, a teraz pytam GDZIE ta wersja pasjansa jest !?!?!??!!? Szukam i nie mogę znaleźć niech ktoś pomoże!

Skomentuj