Wkurwiają mnie ludzie

1

Teraz padło na rocznik ’92 – innych rzeczy nie mam siły nawet opisywać. Akcja dzieje się na forum wydziału uczelni, mam na koncie ponad 400 postów i w tym ponad 50 z ostatniego miesiąca w związku z nowo rozpoczętym rokiem. Najbardziej mnie wkurwia niewiedza innych ludzi albo brak umiejętności logicznego myślenia – basta! ten temat to opcja na książkę ponad 20 tysięcy stronicową – nie mam czasu!

W tym momencie, trzymając się głównego tematu, najbardziej najechało na moją wytrzymałość tolerancyjną drobne zdarzenie, wręcz maluśkie pytanie na w/w forum: nie dość, że owce które od kilku tygodni zaganiam do aktywnego korzystania z forum wciąż są głupimi owcami i nie potrafią wspólnie działać w tym małym „społeczeństwie”, to jeszcze na dodatek ciężko nauczyć je obsługi tak kurewsko skomplikowanego systemu, jakim jest forum internetowe – kurwa, za dużo demotywatorów i mikserów – pokolenie widocznie się gubi i nie ogarnia.

I tak dostaję wiadomość prywatną na takim forum o temacie: test – spoko, pomyślałem, z początku, że ktoś testuje funkcjonalność wiadomości prywatnych jakkolwiek by to niedziałające miało być.. Już nie wspominam o zajebiście precyzyjnym dobieraniem tematów do danego pytania czy dziedziny w niektórych działach, o właściwie dobieranych działach też już nie wspomnę, bo AMiAL czeka.. W końcu przechodzę do treści, a tam:

siemka, podał byś linka do tego testu? Bo nie mogę znaleźć, pozdrawiam

O chuj Ci chodzi człowieku?!? Wymuszasz na mnie, żebym teraz przejrzał wszystkie 50 ostatnio nabitych postów i zorientował się o jaki test ci chodzi? Nie przypominam sobie za cholerę, abym gdziekolwiek cokolwiek pisał o jakimś teście. Ba, mam tak zasrane życie swoimi sprawami, obsługuję i wypowiadam się na kilku innych forach.. do tego nie mam czasu nawet na szukanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie (tak, lepiej jebnąć sobie posta tracąc 15 minut).. i co teraz mam z Tobą zrobić drobna, biedna osóbko: zjechać Cię równo? podesłać Ci linka do tego postu? Albo co zrobię: oleję Cię totalnie, pytaj się jeszcze 43 razy w ten sam sposób mnie o to samo, może coś to da, chociaż wątpię.

Ale to nie koniec.. a jednak koniec, bo zacząłbym 1/20000 część faktycznego tematu, a potem każdą kolejną.. może załapałbym się na rekrutację 2013? Cholera wie. Uczcie się kurwa ludzie netykiety zachowania w internecie, to na pewno mniej boli niż punchline ode mnie.

Tagi: , , ,

Komentarze (1)

[…] filmu, który ujawnia tą prowokację… Dżyzys, znowu moją rękę świerzbi, jakie te wszystkie dzieci rocznik 92+ są dzisiaj kretyńsko głupie. Gimbaza, która myśli że potrafi zwojować świat, bo nagra prymitywne flugi na filmiku czy samo […]

Skomentuj