Rozpoznawanie łańcuszków.

5

Nie chce mi się pisać o naiwności wielu ludzi i tym jak bardzo żałosne jest to dla mnie, więc kopiuję wiadomość z moją lovą szybko tłumacząc temat nowego łańcuszka na facebooku – widocznie tak dobrego perswazyjnie, że kochanie musiało się zapytać.

Przepraszam, że muszę wysłać tę wiadomość. Facebook stało się ostatnio bardzo popularne, jednak zaistniało wiele skarg, że pracuje on zbyt wolno. Ze sprawozdania wynika, że powodem jest to, że Facebook ma wielu nieaktywnych użytkowników oraz wielu nowych członków. Chcemy wysłać tę wiadomość, aby sprawdzić, czy jesteś aktywnym użytkownikiem czy nie. Jeśli jesteś aktywny, możesz wysłać tę wiadomość do co najmniej 15 użytkowników. Skorzystaj z funkcji „Kopiuj – Wytnij” i „Wklej”, aby pokazać swoją aktywność. Tych, którzy nie wyślą tej wiadomości w ciągu dwóch tygodni, konto zostanie usunięte, żeby uzyskać więcej miejsca. Wyślij tę wiadomość do znajomych, aby sprawdzić czy są nadal aktywni i aby ich konta nie zostały usunięte. Założyciel Facebook, Mark Zuckerberg .

Dalsza część rozmowy (odfiltrowana):

Lova (09:27)
ej takie cos mi [ktoś] wyslala na fb, myslisz ze to prawda? o.O
Dexterxx® (16:24)
Ale jestes naiwny kotuś
NIGDY ŻADEN PORTAL nie przekazuje przez prywatne wiadomosci takich informacji

No dobra, napiszę więcej: Ludziska, wbijcie to sobie do głowy albo pomyślcie chociaż trochę racjonalnie, np zadając sobie takie pytania:

  • Czy Facebook’owi wyszłoby to pozytywnie marketingowo/na zysk/na dobre usuwając „nieaktywne” konta?
  • Faktycznie wydaje Ci się, że facebook „pracuje zbyt wolno”, szczególnie, że jego datacenter jest większe chociażby od samego Google? (wiadomo, chwile słabości się zdarzają, no ale chyba specjaliści stojący za tą stroną potrafią zadbać o zadowolenie ludzi – dzięki którym portal istnieje, zarabia…).
  • Czy Facebook’a nie stać na „przyśpieszenie” strony? – kolokwialnym językiem pytając: przecież to miliardowy interes jest.
  • „możesz wysłać tę wiadomość do co najmniej 15 użytkowników” – czy tak nie brzmią łańcuszki?
  • Dlaczego dostajesz tą wiadomość od znajomego/znajomej, a nie samego Mark’a z oficjalnego konta?
  • Nie wydaje Ci się, że Facebook prędzej zamieściłby taką informację gdzieś na głównej stronie, zamiast zasypując ludziom skrzynki?
  • I do jasnej cholery: Chyba sam Facebook najlepiej wie ilu (i których) ma aktywnych użytkowników i vice versa?
  • Jak i 128 innych pytań obalających ten jebany spam.

Facebook skurwił się przez ilość pokemonów, która napłynęła do niego przez ponad ostatni rok – wracajcie na nk zajebańce. Poziom intelektu jak zwykle na portalu spadł, jak zwykle trzeba szukać nowych alternatyw wśród myślących ludzi..

Tagi: , , , , ,

Komentarze 5 komentarzy

Napisz RegExp wyłapujący łańcuszki.

„Jak i 128 innych pytań obalających ten jebany spam. ” Dobre:)

wracajcie na nk zajebańce” – gdyby był po angielsku… pokołowa pokemonów mniej

[…] wykradają użytkownikom dane osobowe. Tyle razy gadałem i można powtarzać w nieskończoność, plaga niczym łańcuszki, głupota niczym świat zalany […]

[…] standardowy motyw: kupa bezsensownego śmiecia, same filmiki, zero ciekawej treści, głupie łańcuszki, ale nie dzisiaj.. dziś dostaję wiadomość.. a nawet jej zwielokrotnienie od kilku (nieznanych […]

[…] W sumie trochę mi teraz głupio, że zepsułem niektórym zabawę. To pewnie przez ten śnieg… Na łańcuszki na FB też nie nabierajcie się. […]

Skomentuj