Absurd dzisiejszego dnia – Onet.pl

0

Tak się akurat przez chwilę zanudziłem przed laptopem, że postanowiłem odpalić onet.pl – kiedyś jak zaczynałem z internetem to ten portal był furtką na świat, nie żaden googiel, speed/fast dial czy 4chan. Tak na szybko spojrzenie co tam w wiadomościach: „Poszłabym z Kaczyńskim do psychologa albo psychiatry” wytłuszczonym drukiem – aha, znowu PO-propaganda i opieranie się polski na dwóch partiach.. mam to w dupie, zostawiam rubrykę wiadomości i jadę dalej, przecież nie będę czytał żadnego mainstreamowego ścierwa.

Magda i Szymon Majewscy: 18 lat wierności – w sumie fajnie jeśli tak im się układa. Nie będę nawet tego czytał bo mnie to nie interesuje, oglądanie majewski show skończyło się u mnie gdzieś w 2006 roku (albo i wcześniej) , kiedy to miało jeszcze jakiś poziom. Chcąc czytać takie pierdoły z pewnością teraz bym siedział na plotku/pupilku tfu, pudelku.

„Zespół żywych trupów – jedna z najdziwniejszych chorób” i zdjęcie dziewczyny z krwawymi oczami. Fajnie, jakaś ciekawa choroba o ile obrazek jest „related to post” – w sumie co mnie to obchodzi, jest tyle kombinacji i możliwości, że można pewnie nawet srać pełnoziarnistym serem na kanapki do smarowania.. bla bla bla.

Jeszcze zanim dojdę do konkretu z którego powodu piszę: przez chwilę spojrzałem na samą budowę portalu (no cóż, jestem nieco designerem i typografem): u góry rządek z najbardziej obleganymi częściami portalu + logo + wyszukiwarka, o szkoda że już „powered by google” – kiedyś można było się pośmiać z wyników tam, a teraz..? Niżej dwie kolumny, w cholerę linków, same gówno warte newsy, nowości, nowinki, ploteczki.. pierdoły same.

Uwaga, konkret tego postu: Zjeżdżając na dół przypadkiem zauważyłem boxa z newsami podpisanego „Kraków”, pomyślałem: no kurna, kraków takie wspaniałe miasto że już musi mieć na ogólnopolskim portalu rubrykę z newsami.. pełny pogardy (bo nie lubię krakowa) zauważyłem możliwość zmiany miasta, zanim jeszcze kliknąłem to pomyślałem, czy chociaż Rybnik będzie. Nie było Rybnika, Katowic też nie..

Śląsk to miasto...

 

Tagi: , , ,

Skomentuj