List do kasjerów

8

Proszę was. Przestańcie do cholery wydawać pieniądze, szczególnie mońce kładąc na papierowych banknotach / rachunkach.

W chuj utrudniacie mi schowanie (ześlizgnięcie się) drobnych do kieszonki portfela. Dzięki waszym staraniom prędzej pogubię pieniądze na ziemi (bo nie łatwo je kontrolować na papierku), niż szybciej ruszę się spod waszej kasy. Pomóż sobie drugą ręką? Do cholery jasnej, zazwyczaj jest ona zajęta trzymaniem portfela. Zobrazowanie:

"chujowe" wydanie pieniędzy

Poprawne wydanie:

Najpierw rzucasz całą miedź na moją rękę. Ja zaciskam ją, a następnie biorę wszelkie papierki między kciuk, a palec wskazujący. Od razu potrafię łatwo bez obaw wrzucić mońce do kieszonki, następnie spokojnie chowam banknoty z rachunkiem. Uciekam spod kasy i nie tarasuje innym drogi. Zobrazowanie:

Poprawne, wygodne wydanie pieniędzy

Tagi: , , , , ,

Komentarze 8 komentarzy

Hahah dokladnie :) Dex dokladnie.

A jednak nie wytrzymałeś i napisałeś o tym! :D

Też tego nie lubię i uważam to za głupotę i brak logiczno-praktycznego myślenia. Po prostu nie wiem co za idioci wydają tak pieniądze. To jest po prostu chore.

Widzę, że kupowało się w Realu Bagietke i Gillette :D i to na dodatek dzisiaj… życzę smacznego :)

Aleś wrażliwy jak 5 letnia baletnica…

Nigdy bym nie wpadła na to, że sposób podawania reszty przez kasjerów to dla kogoś problem. No ale mam internet, to wiem o jakich szlachetnych i pożytecznych rzeczach ludzie rozmyślają. Hahahaha.
Muszę też powiedzieć, że ten niezwykle ważny i istotny „problem” pobił wszystkie, z jakimi się do tej pory spotkałam. Gdybym robiła ranking byłby niewątpliwie na pierwszym miejscu. Hahahaha.
I sorry za wpisywanie komentarza pod starą notką, ale nie mogłam się pohamować. Hahaha.
PS. Ja wolę jak mi wydają resztę na banknocie/paragonie. Hahahaha
PS 2. Naprawdę się uśmiałam. Hahaha.

Ciesze się, że poprawiłem nastrój ;) Może jakiemuś kasjerowi to da do myślenia, szczególnie że czasem nadalpłacę fizycznymi pieniędzmi.. ;)

[…] „A może jednorazóweczkę?” – Nokurwa, proszę Cię bardzo ekspedientko, nie żal mi tych 7 groszy. Tylko wydaj jak należy. […]

Skomentuj