Śmieci związane z THG.pl

0

Wszedłem sobie na szukanie znajomych na facebooku. Z ciekawości kliknąłem filtr pracodawca: THG.pl (bo mam tak wpisane).

Skąd się biorą ludzie, którzy identyfikują się z rzeczami zupełnie niezwiązanymi z ich osobą? To jeszcze nic. Bardzo wiele ludzi zarejestrowało sobie skrzynkę mailową na domenie thg.pl i już nie raz czytałem maile w stylu:

I mam to głęboko w tyłku, że numer nie jest ocenzurowany – jest ich więcej, ale ten się pierwszy nawinął. Nie jestem onetem, by ludziom dawać skrzynkę na 10 lat – tych przecież nie pojadę jak przyszedł mail na konto które niedawno usunąłem. Ale dghfsh nie jest dla mnie czymś miłym i fajnym więc opublikuję jeszcze więcej takich kwiatków. Po za tym upominano mnie z biblioteki publicznej nt zwrotu książek w imieniu innej osoby, dostawałem linki do resetowania hasła itp. Nawet otrzymałem CV jakiejś kobiety!

Człowieczku: nigdy nie wpisuj dowolnej domeny na którą mają Ci maile przychodzić. Nie chcesz maili? Użyć czegoś w stylu 10minutesmail ale nie wklepuj dowolnej domeny, bo jak się trafi admin taki jak ja i akurat przejrzy te wszystkie rzeczy to:

  • Może się ciekawych rzeczy dowiedzieć o Tobie
  • Może pod wpływem zdenerwowania ANULOWAĆ twoje konta albo pozmieniać im hasła itd.

A drugiego punktu w ramach pokuty nie zrealizowałem, bo mi się po prostu dziś nie chce. Czuj farta ofiaro tego postu.

Tagi: , , , , ,

Skomentuj