A patronuję sobie Arskiego

1

Okładka promująca dwa single

Już za godzinę premiera maxisingla promującego nadchodzący album, czyli Arski & KoeL – Czas Zamarł. Jakby nie patrzeć zaznajomiłem się trochę z Arskim za sprawą tekstu, który przełożyłem z jednego z jego kawałków. Tak oto zostałem docenionym fanem, przy tym czasem jestem męczony w związku z niektórymi informatycznymi sprawami i tak oto od wczoraj pełnię dość odpowiedzialną funkcję.

Jestem twórcą stronki promującej ów maxisingiel. Do tego wszystkiego jak na złość strona leży na moim debilnym webd serwerze – strach się bać, czy coś nie padnie w ciągu najbliższych godzin. Na szczęście 60MB archiwum z kawałkami, coverem jest na zewnętrznym serwerze, patronie – dbds.pl. I tu mam nadzieje, że serwer nie zdechnie przy większej ilości połączeń. Jakby nie patrzeć, jestem patronem medialnym, fajnie.

Na potrzeby napisałem mini engine do serwowania pliku, przy tym zliczanie wizyt i pobrań na stronie, linki i klikajki facebookowe i mikro szablon. Silnik raczej opublikuję w ciągu najbliższych tygodni, póki co sprawdzi się jak działa a i nie udostępnię potencjalnych dziur i wad, które mogłem ominąć przy pisaniu go. Jeszcze mam zamiar go rozwinąć o rotator serwerowy z wyborem najlepszego mirroru, wpadłem na ten pomysł dopiero kilka godzin temu, a teraz już nie mam czasu na większe ruchy. Po za tym rotator raczej aż tak potrzebny nie jest przy premierze z słupskiego undergroundu. Za kilka dni opublikuję statystyki google analytics – sam jestem ciekaw ile odwiedzin wygeneruje strona.

Cała potrzeba napisania ów silniczka pchnęła mnie do dłuższego kodzenia. Zaczynam jeden z moich projektów, a dokładniej system do tworzenia mini rankingów. Przy tym kodzę platformę projektową dla mnie, którą zapowiadałem na początku tego blogu – prawie dwa lata temu!

Wracając do premiery. Boom ma zacząć się jutro w godzinach południowych, ale ja już zawczasu zapowiadam (niczym premierę THG.pl), że wszystko odbędzie się pod adresem http://arski-koel.dexterxx.pl – już dzisiaj o północy. Nie będzie mnie prawdopodobnie w południe, więc dostałem zezwolenie od Arskiego (który teraz oblewa JP 100% – maturę), że stronę mam uruchomić dzisiaj… tylko że tutaj wygadałem się z linkiem, a i tak nikt nie zauważy ;)

Z mojej strony cholernie polecam ściągnięcie tego promo. W paczce dostajemy 2 single, ich dwa instrumentale i dwie acapelle. Ciągłe słuchanie tych dwóch kawałków nakręca mnie coraz bardziej na nadchodzącą produkcję.

Aktualizacja 2013-02-26 19:00: Lada dzień w końcu wyjdzie zapowiadany album, a ten post doczekał się sequelu… powinien wyświetlać się link poniżej w „Podobnych postach” ;-).

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze (1)

[…] do posta napisanego prawie dwa lata temu – tyle czasu zajęło guzdranie się Arskiemu i KoeLowi z zapowiadanym wtedy albumem, który […]

Skomentuj