Kopiuj-Wklej

0

Niektóre sterowniki myszek mają udogodnienia

Tak się złożyło, że od około miesiąca nałogowo oglądam Top Geara. Większość z nas (przynajmniej faceci) kojarzy chyba Jeremiego, Richarda i Jamesa – prowadzących.

Z ciekawości po jakimś odcinku postanowiłem dowiedzieć się więcej o prowadzących.. na przykład na temat Clarksona: w końcu widziałem jego książki w empiku, do tego jest ikoną top geara itd.

Klepię w google jego imię i nazwisko i dorzucam słowo 'wykształcenie' – bo interesowało mnie na jakim stopniu jest, skoro usłyszałem kilka razy w odcinkach że ma doktorat (czy co to było) z mechaniki (tak, brzmi dziwnie). Jak zwykle liczę na definicję wikipedii w pierwszych linkach. Przeczytałem wikipedię, czas na kolejne linki…

Jednak ich nie kliknę. Dlaczego? Zobacz sam:

Uzależniliśmy się od wikipedii. Jak widać jest coraz mniej niezależnych źródeł definicji – czemu nie napisać czegoś o danej osobie, skoro można SKOPIOWAĆ z Wolnego źródła: Wikipedii? Ba z kopiowaniem. Chcesz poczytać o WOŚP? Tu jest definicja. A szkoda, niestety nie za wiele dowiedziałem się tego, co mnie interesowało. Widocznie będzie trzeba kiedyś się przejść do biblioteki, empiku itp i znaleźć biografię.

Co więcej, zauważyłem odkąd wszedł nowy engine serwowania wyników w google.. jakość ów wyników masakrycznie poszła na dół. Kilka dni temu coś szukałem (ogólnoświatowego), a google raczyło mi całą pierwszą stronę wypełnić lokalnymi bzdetami – czemu nie mogę wyłączyć mojej lokalizacji w wynikach?! CZEMU?! Oczywiście wylałem swoje żale w stronę supportu – ale o tym może kiedyś indziej.

Tagi: , , , ,

Skomentuj