Moje stare dźwięki SMS

0

To śmieszne, jak tak teraz w trakcie robienia wielu porządków w telefonie postanowiłem grzebnąć sobie w zbiorach moich soundów z czasów starego telefonu: Sagem MyX 5-2 – jak ja nienawidziłem tej cegły. Miała śmieszną cechę – dźwięk sms’a był odtwarzany przez 15 sekund i ja jako głupi 16, 17 latek postanowiłem to wykorzystać na stworzenie własnych, unikatowych dźwięków na nadejście wiadomości. Dziś, po 5 latach ośmielę się je opublikować.

Uwaga, szczególnie przy ostatniej – szóstej – serii można zryć sobie mocno banię. Nie każę Ci tego słuchać, robisz to na własną odpowiedzialność :-P.

Wszystkie załączone jako wave. Jakość jest dość mierna, ale i również specjalnie taką osiągałem, aby jak najwięcej wycisnąć z głośniczka tamtej cegły ;). Mam nadzieje, że serwer mi nie padnie, bo wrzucam też 1,5MB pliki. Teoretycznie źródła tych plików chyba mam, więc jak komuś jakiś sample przypadł do gustu, to może mnie męczyć o wysłanie.

Czerwiec 2006, DZW_Wiadomosc1

DZW_Wiadomosc

Grudzień 2006, DZW_Wiadomosc2

DZW_Wiadomosc2

Marzec 2007, DZW_Wiadomosc3

DZW_Wiadomosc3

Czerwiec 2007, DZW_Wiadomosc4

DZW_Wiadomosc4

Sierpień 2007, DZW_Wiadomosc5

DZW_Wiadomosc5

Remaster:

DZW_Wiadomosc5Mix

Grudzień 2008, DZW_Wiadomosc6

Patrz jak długo poprzedni ostał – LOL. O dziwo dwa tygodnia później kupiłem sobie telefon. Wersja normalna:

DZW_Wiadomosc6

+Tweak drzymorda:

DZW_Wiadomosc6b

A dziś?

Na szczęście zmądrzałem i odkąd mam KU990 używam ‚typowe’ dźwięki z internetu ;-) To sagem rył moją banię! Nigdy więcej sagema…

Tagi: , , , , ,

Skomentuj