Bez spoilera

1

Bez spoilera. Bez spoila. Zobacz sam. Brak opisu. Wchodzę na wykop jak to na wykop, scrolluje i widzę:

Niezwykły talent młodej Koreanki. Może spowodować wypadnięcie dolnej szczęki. Bez spoila

Cóż. Musisz czytać dalej, bo ten post jest…

Bez spoilera.

Słowem wstępu

Jakie to kurna głupie i prymitywne. Ludzie wymuszają na nas wchodzenie na jakieś bezsensownie filmiki, które akurat im się spodobały, bo myślą, że nam też przypadną do gustu. Widzę taki gówniany tytuł wykopu z jeszcze bardziej gównianym opisem i muszę teraz pisać posta i rozmyślać, czy w końcu kliknąć w to i stracić czas czy nie klikać – cholera wie czy to będzie chociaż minimum ciekawe. Spoko, rozumiem 'bez spoilera’, aby nie zdradzać zakończenia jakiegoś zaskakującego filmiku – tutaj jednak nie ma takiego przypadku.

Cofnijmy się jednak o kilka lat, na początki wykopu, kiedy takie filmy (i inne 'talenty’) były opisywane w taki sposób:

Wykop niegdyś. Tytuł i opis.

I wszystko kurna było jasne – fotografia w niewielkim stopniu (ale jednak) mnie interesuje, więc tym bardziej wejdę, obejrzę.. W opisie dodatkowo informacje o kolejnych dostępnych linkach, jest zajebiście.

Nie znajdziesz nigdy więcej

Kretynie prymitywny piszący bez spoilera, nie dawający żadnych informacji o tym wykopalisku. Nawet jeśli spodoba mi się to co umieściłeś, to jak przypomnę sobie o tym za pół roku to już tego nie zobaczę – bo nie znajdę tego w gąszczu pieprzonych „bez spoilera” – bo tyle tylko zapamiętam czy innych 'japa pada’. No dobra, będę szukał w tysiącach Koreanek, bo tylko to można wyczytać z tytułu, ale czy znajdę?

Wchodzę

W końcu wejdę na te zakichany wykop z powodu ciekawości, a i dobrze byłoby wiedzieć, o czym właśnie piszę. Wchodzę. O, film z YT. Daje play… (pierwszy powód do zakopu: spam – czemu nie było linku bezpośrednio do YT jak nic na tej stronie już nie ma?!).. Jakiś początek, dzieciak zagrzewa widownie… Już się nakręciłem po pierwszym napisie 'freestyle’, jednak jak zobaczyłem rolki – o nie, znowu popisy które jakoś nie wywołują we mnie uczucia 'wow’ i pewnie rzeczy które już dziesiątki razy widziałem. Jednak patrzę dalej.

Żeby nie było tak pesymistyczne. Spodobał mi się występ i jak wyżej się nie spodziewałem – drugiego powodu do zakopu w stylu 'nie nadaje się’ nie będzie ;). Dziewczynka fajnie przebiera nóżkami między małymi odstępami pachołków, gdzie i ja bym pewnie je trącił przy zwyczajnej jeździe.. a może to był chłopak z długimi włosami? Nieważne.

Swoją drogą, słusznym spostrzeżeniem jest to, że…

"nie ma takiej części ciała jak dolna szczęka :) http://pl.wikipedia.org/wiki/Żuchwa"

Tym optymistycznym akcentem kończę post. Jednak mimo wszystko.. nie wkurzają Cię bezy na spoilerze? Bo mnie tak.

Tagi: , , ,

Komentarze (1)

[…] zawsze. Ktoś znów zaczął jęczeć o opisach bez spoilera, bez opisu. Zaraz zaraz.. przecież ja coś takiego też już napisałem. Co prawda nie rzuciłem ciekawymi pomysłami, no ale po co ktoś ma znowu narzekać jak już ja to […]

Skomentuj