Problemy na 4chanie

0

Podobno to niemka..

Przed wczoraj wyszła afera z pewną dziewczyną wrzucającą małe szczeniaczki (jeszcze żywe!) na śmierć do rzeki. Na 4chanie zawrzało. Co prawda to nie kolejna osoba, która może się przed społecznością obnażyć, no ale afera jest. Włączają się wszyscy szpiedzy i niczym 100 krotny wykop efekt biorą się za ofiarę ;-). Przecież już nie jednej osobie 4chan zniszczył życie, i tak oto mamy memy w postaci Boxxy czy dość nowej Jessi Slaughter.

RickRoll wiecznie żywy

Powiedzmy, że chwilę temu wyszedł kolejny teledysk Rick’a Astley’a. Bóg powrócił! Król tańca i muzyki pop ;). Trzeba dodać, że ten rudzielec (moim zdaniem) trochę pobrązowiał przez ten czas i chyba nieco zmieniła się jego barwa głosu, też na starego dziada już wygląda. Dość popularny mem z pomocą którego powstał YouTube SuperHD oraz wiele innych wkrętek – stacja numeryczna UVB-76 „The Buzzer” zmieniła komunikat nadawania. Oczywiście nowy teledysk wielu botom również wpadł w ucho, trwa akcja promowania gwiazdy ;-)

Zdrada!

„Nakryłam chłopaka, że masturbuje się do zdjęć jego najlepszej przyjaciółki. Gówniane uczucie ziom :((„

Wkraczają prawdziwi rycerze męstwa:

„Jest normalnym facetem. To nic nie znaczy. Nadal cię kocha”

„I nie próbuj rozmawiać z nim o tym”

Yay!! W końcu coś bardziej przyziemnego:

„Post tits”

„tits or gtfo”

Jednak prawdziwą pocieszającą radą jest…

„Przynajmniej nie jest gejem”

Trzeba we wszystkim widzieć pozytywne strony ;-)

Jednak z drugiej strony:

„Dziewczyna zdradza mnie. Co mam zrobić? Nie mam żadnych jej zdjęć. Jak się odpłacić dziwce? Mam to zaakceptować?”

„Nie mieć zdjęć dziewczyny? FAIL”

4chan dobra rada radzi:

„Zrób zdjęcia, nagraj film a potem (w)rzuć ;-)”

Oczywiście nagie!

No fap september

Na 4chanie również ludzie lubią rywalizować między sobą. Tak oto powstają przedziwne wytwory ludzkiej wyobraźni. Przykładem jest nawiązanie do września – zakaz fapowania w tym miesiącu. Wielu już przyznało się, że odpadło. Paru jeszcze jednak się trzyma. Chociaż najbardziej bawią komentarze w stylu:

„GOD DAMNIT! fapped this morning”

Chociaż paru zgadza się na nagięcie zasad.. i ominięcie dzisiejszego poranku ;) (jak pewnie opublikuje ten post to będzie już drugi wrzesień) – oczywiście nie brakuje żartownisiów, którzy postują kolejne sterty cycków i cipek.

To ktoś przyłącza się do zabawy ;-)?

Znudzone pary

Ostatnie, jeszcze jedno szczególne zjawisko jakie dzisiaj zaobserwowałem – wypowiedz żądanie, a może je spełnimy. Czyli grupa dwóch osób – mężczyzny i kobiety -, która chętnie porobi coś dla znudzonych 4chanowiczów. Sam fakt publikowania swojej mordy na 4chanie (fb, nk itd też) to już totalny kretynizm moim zdaniem. Nie zdziwiłbym się, jeśli wielu ludzi stawiało serwery do ciągłego gromadzenia treści jaka tam się pojawia – a wiadomo, że na /b/ często bywa ciekawie.

Wracając do początku

Mozolnie idzie namierzanie bohaterki pierwszych zdań tego postu. Sednem problemu osób, których zniszczył życie 4chan, jest miejsce zamieszkania – USA. (Nie mówię, że za granicę nowego świata ta siła nie sięga). Tak bardzo też nie wyżywajmy się na na tej dziewczynie. Normalna rzeczą jest zabijanie nowo narodzonych zwierzątek czy to na wsiach czy nawet w miastach. Sterylizacja kosztuje. Łatwiej też zakopać szczeniaki, niż dać im cierpieć z głodu itd.

Ale ona robiła z tego zabawę.

No i tak oto jest 10 minut po północy, znowu treść przeterminowana o jeden dzień.

Tagi: , , ,

Skomentuj