Zakazać krejzolkom internetu!

3

O zgrozo. Napadło mnie na pisanie i to tylko z takiego głupiego powodu, jakim są istniejące od lat pokemony.

Spoko. Te dzieci może kiedyś też zmądrzeją, jak to mnie się udało – tak, przyznaje się: byłem pokemonem gdzieś między 13 a 15 rokiem życia… A może i wcześniej?

Zakazać im internetu!

Chociaż zakazanie internetu to dość lekka kara. Nie jestem zwolennikiem psychicznego znęcania się nad ludźmi, ale do jasnej cholery… Jak można to codziennie oglądać i do tego dopuszczać? Niech te dzieci wrócą na podwórko…

Przyszły posrane czasy, w których ludzie zamiast martwić się o swoje chore życie, martwią się tylko o ilość znajomych na nk, ilość znajomych odwiedzających ich sweetaśnego photobloga. I nie piszę tutaj tylko o tych dzieciach, bo coraz częściej można to zaobserwować u starszych osób!

O zgrozo! Przydałaby się tutaj naturalna selekcje.

Jak już gdzieś wylałem się na wykopie, w przestrzeni ostatniego roku, to powinno się podzielić internet na dwie części: tą poważną dla osób powyżej 16 roku życia i tą mniej poważną: dla durnych bachorów. Oczywiście byłbym zwolennikiem dokonywania ‚awansów’ z tej młodszej gruby jakichś lepszych jednostek. W sumie, to przypadki prawdziwie interesujące się informatyką, publicystyką czy nawet polityką powinny łatwo awansować, a to wszystko wybierane przez starszą społeczność.

Nie, to nie byłaby cenzura internetu, ale jednak przydałoby się wrócić do czasów początku tego tysiąclecia, gdzie to jeszcze spotykane nie było (tak, wiem… Ci starsi ode mnie wrócili by jeszcze głębiej…).

Wróćmy do kary. Skoro nie podzielimy internetu na dwie części, to może zacznijmy prowadzić ‚licencję na internet’? Ten pomysł to już dopiero jest chory, wiązałby się z indywidualną tożsamością każdej osoby chcącej korzystać z sieci… Aż tak daleko nie pozwoliłbym na utratę tej ‚anonimowości’.

Wolność internetu! To na pewno. Ludzie orientujący się w tematach NWO wiedzą, że to jedyne jeszcze w miarę wolne medium. Ale czemu by nie prowadzić, jak gdzieś w Azji, obozów dla pokemonów (w Azji: dla uzależnionych od komputerów czy internetu)?

Najlepiej byłoby każdej indywidualnej jednostce dawać bany na rok.

Tagi: , , , , , , , ,

Komentarze 3 komentarze

[…] internetu! : Ogólnie informatycznie, Developersko, życiowo i w każdej innej formie | feat. Robax blog.dexterxx.pl/…2/22/zakazac-krejzolkom-i… Pokaż reakcje /* */ inne strony z tej witryny + obserwuj co […]

[…] jak internet zszedł na psy. Ile ja tematów dzieciaków i n00bów już przeglądałem na tym […]

[…] ankietach również wychodzi geniusz społeczności internetowej.. ogólnie przeraża mnie to, a pisałem kiedyś o pokemonach. Tyle w tym temacie, niekończąca ucieczka przed […]

Skomentuj