HTC Touch Pro 2 – szybki look

3

P091209_23.22Kto mnie widuje na co dzień lub chociaż jest związany jakoś ze sprawami thg.pl, to widocznie wie, że dostałem na testy właśnie ów HTC Touch’a Pro 2. Można ten post potraktować jako zapowiedź nadchodzącej recenzji na łamach portalu. Co prawda sprzęt już trochę czasu jest na rynku, ale co z tego przy uwzględnieniu tego, co oferuje nam możliwościami, a i takiego urządzenia nie wymienia się jak skarpetki ;-). Mimo wszystko dostałem dość mocno ‚zdrachany’ model, niestety jedyny jaki był dostępny u naszego partnera. Szkoda, że HTC HD2 już inne redakcje podkradły, bo po notatce prasowej byłem nim bardziej zainteresowany.

Cholernie fajny sprzęt. Uważałem mojego LG KU990 za całkiem przyzwoity telefon, ale po dłuższych zabawach i testach możliwości HTC, który też nie całkiem telefonem jest, to jest on pikusiem w porównaniu ;-). Na pokładzie mam Windows Mobile 6.5, coś co wyróżnia inne modele, które standardowo posiadają WM6.1, bo dostałem go dzień po aktualizacji ROM’u. Również w skład interfejs HTC: TouchFLO – oczywiście. Na moim LG’ku mam wgrany theme na pierwowzór TouchFLO. Porównując płynność przy pierwszym uruchomieniu PDA w szkole, toż to niebo a ziemia ;-).

P131209_11.14

Lekki look na home panel

Oczywiście posiada masę przyjemnych i dobrze działających możliwości. Sam fakt siedzenia do późna w nocy w łóżku, oglądając filmy na YouTube czy czytając coś na necie z pomocą Opery Mobile, a to wszystko na domowym WiFi, bardzo cieszy. Zapomina się przy nim, że to w końcu też ma służyć do dzwonienia (chociaż bez problemu może żyć bez karty sim).

Weather to jeden z fajniejszych paneli. Telefon z pomocą internetu staje się prawdziwym kombajnem do organizacji swojej pracy, mailowania, oglądania tego i tamtego aż w końcu do sprawdzania poczty, czy tej felernej pogody ;-)

Z pomocą nadajników sieciowych ustalana jest Twoje pozycja ;-)

Z pomocą nadajników sieciowych ustalana jest Twoje pozycja ;-)

Jak już wspominałem, jest on wyposażony w WiFi, którego będzie mi bardzo brakowało po odsyłce. Również Bluetooth 2 czy GPS, ale przy tym ostatnim to trzeba ponarzekać na aplikacje, które mamy w składzie z systemem. Jest też rozsuwana klawiatura Qwerty wraz z bardzo wygodnymi wypukłymi przyciskami i odchylany ekran do około 45 stopni. Ekran dotykowy? To chyba oczywiste!

Zapowiadam artykuł gdzieś na 24’tego grudnia, ot taki prezencik na oficjalne święta na łamach thg.pl, ale pewnie mimo wszystko się przeciągnie ;-)

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze 3 komentarze

[…] look : Ogólnie informatycznie, Developersko, życiowo i w każdej innej formie | feat. Robax blog.dexterxx.pl/…2/13/htc-touch-pro-2-szyb… Pokaż reakcje /* */ inne strony z tej witryny + obserwuj co […]

w planach mam zakup jakiegoś HTC tylko ciągle kasa się na coś innego rozchodzi

Cholera, a chciałbym bardzo dostać go na prezent ;-) W sumie żadnej porządnej recenzji w Polsce nie znalazłem, a planuję taką stworzyć więc mogliby mi zrobić przyjemność ;-)

Skomentuj