KrytyKop..? Krytykowanie wykopu na całego!

0

Drobny pomysł, który chciałbym jeszcze przed majem zrealizować.

Każdy starszy użytkownik wykopu (no już nie będę przesadzał, aż tak stary tam niestety nie jestem) wyrywa sobie włosy z głowi patrząc na to, co się dzieje teraz na tym portalu jak i od jakiegoś czasu.. O czym mowa? O karygodnie niskim i żenującym poziomie, jaki reprezentuje większość użytkowników wraz z ich żałosnymi wykopami..

Czego ma pomysł dotyczyć?

To dość prosty pomysł – projekt. Zasada jest prosta.. Dowolna osoba może dodać jakiś link, który trafił na wykop (stronę główną czy wykopalisko) oraz ostro i szczerze skrytykować, czy takie znalezisko takiego typu powinny być dodawane na portal, czy jednak nie. Wystawić ocenę: pozytywny/negatywny wykop!

Mam na myśli tutaj stertę durnych, pojedynczych i nic nie wnoszących sensownego obrazeczków, czy też całą gamę filmików, bo oh! Jest zabawny! Serdeczny koniec ogłoszeń ‚potrzebna pomoc’ i tworzeniu durnych wykopów po prostu na gromadzenie głosów.. Hipokryzja, którą nazwał to Robax.. Mam nadzieje, że jednak napisze na ten temat osobnego posta. Gdzie te wykopy, które reprezentowały jakąś faktycznie dobrą treść? Nawet ich tytuły i opisy były długie. Ah, trzeba się cofnąć na którąś-set stronę strony głównej.

Innym pomysłem, o którym również napisałem kiedyś w komentarzach na wykopie jest stworzenie zupełnie nowego portalu wraz z ostrą moderacją wrzucanej treści. Nie tyle, że zostałby utrzymany poziom, to jednak nie zszedłby portal na dno, jak właśnie wykop. Jednak, czy to by się udało? Może zostałoby to ogłoszone cenzurą?

Społeczeństwo internetu głupieje z roku na rok, widzę to nawet w życiu codziennym. Jak fatalnym posunięciem była współpraca wykopu z naszą-klasą, tak równie fatalnie jest postrzegane takie krytykowanie tej masy.. właśnie przez tą masę! Każdy zauważy moje krytyczne nastawienie w komentarzach. Mają powód, by mnie nie lubić, dawać minusy. Jakaż satysfakcja, a ja śmieję się ;-)

19:53, Aktualizacja:

Natenczas powstała nowa kategoria – AntyWykop, póki co, będzie krytyka na blogu..

Tagi: , , ,

Skomentuj