Kolejny wywód na temat społeczeństwa NK

1

Nienawidzę łańcuszków.. A jeszcze bardziej głupoty. Każdy, kto ma konto na naszej-klasie bez trudu zauważył nową funkcjonalność jaką jest ‚śledzik’. Zimno i krytycznie przyjęty od samego początku jest nadal obiektem kultu do narzekania i wymyślania coraz to nowszych i głupszych łańcuszków. Biorąc pod uwagę, że mało kto z moich znajomych wie co to Twitter czy polski Blip, uznałem, że jednak taka funkcjonalność na tym, największym, portalu społecznościowym jest całkiem przydatna.

Ale niestety. Marzenia i wizje o dobrym wykorzystaniu tej funkcjonalności raczej nie współgrają wraz z dzisiejszym internetowym społeczeństwem (większością, jaką znam). Co prawda minęło już kilka dni od tej premiery, a potem powstało kilka sposobów jak ‚pozbyć’ się go, jednak niestety.. Muszę być nadal zalewamy rzeką łańcuszków wraz z żalem niezadowolenia niezadowolonego społeczeństwa.

Na szczęście, widzę i w tym zabawę ;-) Obiecałem sobie, że wykopię każdą osobę z listy znajomych, która wyśle jeszcze jeden łańcuszek w znanym nam stylu: „Jeśli uzbieramy 70% społeczeństwa to usuną.. sra tra la la” – bez wyjątku! (wyleciało już kilka osób). Domyślam się, że dla każdej takiej osoby upadek z 300 znajomych do 299 musi być bardzo bolesny, skoro wierzą, że administracja w ten sposób prosi o opinię swoich użytkowników.

Wierzysz, że twój łańcuszek podziała? Jesteś idiot(k?)ą i osobą o zbyt małym poziomie inteligencji, abym mógł się z Tobą zadawać. Nie wywyższam się teraz, sam byłem dość głupi kilka lat temu, jednak coś mnie tchnęło i zdałem sobie sprawę z tego – na szczęście dość szybko. Jednak raczej stuff naszej klasy monitoruje w ten sposób opinię użytkowników, jednak co jest pewne, na pewno oni nie zapoczątkowują durnych łańcuszków. Co Ci się wydaje bardziej prawdopodobne.. Ankieta na stronie głównej czy jednak łańcuszek w śledziku? Więc przestań je rozsyłać!

Jeśli znasz mnie i pytałeś/aś o to, dlaczego Cię usunąłem ze znajomych.. To teraz już chyba wiesz. Nie miej żalu do mnie. Jestem rygorystyczny i trzymam się swoich zasad.. Zmienisz się, to może ja zmienię swoje zdanie. Jednak wszystko zależy od Ciebie.

Tagi: , ,

Komentarze (1)

prawie fajnie to napisałeś, ale gdyby nie to, że nasza-klasa po dodaniu ocen, komentarzy, oraz eurogąbek czy kij wie co to jest, stała się zwykłym komercyjnym szitem który jest stworzony nie dla ludzi, którzy szukaja starych znajomości, a dla rushofej inaczej społeczności, dla których ocena na profilu jest najważniejsza. Nie wszyscy są tacy, ale zauważ, że pierwszy desing naszej-klasy.pl był można powiedzieć perfekcyjny. Nie wiem czy administracja sugeruje się prośbami użytkowników, czy sama wynajduje takie pomysły, ale dodanie śledzika jako kompie twittera, uważam za żałosny pomysł

Skomentuj