Cisza myśli (+ pomysłów)

1

Niby nic się nie dzieje przez ostatnie dni, jednak myślę nad tym czym bu tu się teraz zająć..

Thg stoi, niech zakończą się wewnętrzne debaty, wtedy jakiś progres znów będzie. Póki co, mam wolne, a raczej czas na własne sprawy co do dexterxx.pl

Pomysły? Na pewno muszę ruszyć dzisiaj z pomysłem engine’u dla projektów.. a może to zostawić na drugi plan? Kolejnym planem jest też jakiś mały skrypcik na stronę  tekstów rapowych. Nie nowy pomysł, ale czemu by nie zrealizować? Kolejny: Strona dobrych cytatów? Jeszcze dalej: Jakaś kopia basha z różnymi cytatami dodając do tego ‚obowiązkowe’ lektury, aby zrozumieć cytat.. (chociaż tak teraz myślę, że to już na prawdę nieprzydatny pomysł..)

Jeszcze większym zastanowieniem było wczoraj, czy prowadzić wpisy na tym blogu co do prawdy dziejącej się na świecie.. (Kto wie, ten wie o co chodzi: 9/11, NWO, Grypy i inne ‚nieważne’ tematy dla większości ludzkości) Nawet już kategoria na to powstała! Ciekawe, czy ten post zamieszczę w niej..

A póki co, to znaczy, za chwilę chyba zaimplementuje log.php z DexterxxEngine’u na stronę główną (chociaż sam projekt leży i jeszcze długo poleży), może jeszcze gdzieś dalej. Nie, nie będzie to na pewno w liście projektów, a i nikt nie wie do czego to służy (chociaż super dokładnie też się domyśleć nie możecie, kto mnie zna, będzie wiedział).

To co też zostawiłem póki co, to opanowanie Zend Framework’a.. Ale to na pewno w przyszłości gdzieś tu zawładnie ;-)

Tagi: , , , , , , , ,

Komentarze (1)

[…] system do tworzenia mini rankingów. Przy tym kodzę platformę projektową dla mnie, którą zapowiadałem na początku tego blogu – prawie dwa lata […]

Skomentuj