Orange też dziś podpadło – *500 potrafi kosić pieniądze

3

Wszedłem przypadkowo na orange online… ot tak sobie, mam złe dni, to wchodzę by się jeszcze czymś bardziej wkurzyć. Nie no joke, odkrywam często fajne promocje… ale nie dziś, dziś jednak się wkurzam, bo z konta zniknęło niebagatela… 50 groszy.

O nie… billing… a tam same zera, jestem nawet tak skąpym chujem, że żal mi do dziewczyny w innej sieci na 7 sekund zadzwonić, a smsy z bramki i tak piszę… więc gdzie się straciły moje ciężko zarobione pieniądze?!?!

Dobra, mikro, nie będę smarował kilometrowej historii:

Orange BOK koszt 50gr

Zarządzanie usługami przez automatyczne biuro obsługi zaczęło kosztować 50gr… ciekawe od kiedy. A wszystko przez to, że MultiPOP’a nie ma w *100*#. Wieszać chuje, odchodzę do Play.

Tagi: , , , ,

Komentarze 3 komentarze

W play-u Biuro obsługi kosztuje 1zł za połączenie ale za to aplikacja Play24 jest za free + darmowy transfer po sieci komórkowej wewnątrz aplikacji. No i jest jeszcze całkiem rozbudowany panel przez www :)

Zapraszamy do PLAY-a – ja przeszedłem parę lat temu i nie żałuję (abonament 20zł a w nim 200 minut i darmowe do play).

Nie dzwoni się w PLAY do Biura Obsługi tylko do swojego doradcy (połączenia w PLAY za free) i taki Doradca, jak np. ja :D wszystko załatwia.
Dexterxx, przenieść Ci numer? :D

Musi jeszcze kilka innych nawyków poumierać w moim życiu, bym zebrał się za zmianę providera numeru komórkowego :P Ale będę pamiętał gdzie się zgłosić gdy ten dzień nastanie :>

Skomentuj