Podsumowanie 11.11.11

0

Przeraża mnie w jak bardzo pojebanym kraju żyję. Uwaga, post wulgarny.

Dzień masowego sparringu wśród ludzi na terenie polski. Już nieważne, czy ktoś jest lewy, prawy, (anty?)nazi, policjant, reporter.. Tyle rzeczy mnie wkurwia jak tylko oglądam wszelkie reportaże. Chciałoby się wyjść z kałasznikowem i napierdalać wszelkich idiotów albo chociaż tych którzy coś zniszczyli, ostatecznie tych którzy innym podskakiwali. Policja też mnie wkurwiła z pałowaniem niektórych przechodniów, niczym ZOMO lata temu. TVN Meteo  dostało racą w samochód – jak bardzo prymitywne jest to zachowanie, nawet jak się nienawidzi TVN’u? Z resztą kogo ja będę za rękę łapał, niespecjalnie wiadomo kto był kim w tym całym zamieszaniu. I teraz pytanie: polacy są takimi idiotami, czy jednak te „mniejszości” za tym stoją? Strach osądzać, a bydło pewnie za tłumem może lecieć.

No dobra, jestem rasistą a tych pierdolonych anty-manifestujących bym walcem rozjeżdżał, że też wszystkiego w kraju nie można pokojowo robić. Mogliby pozlewać albo sobie protestować na następny dzień, za tydzień – ale nie, jesteśmy pierdolonymi istotami szukającymi rozróby i rozpierdolu. Osoby neutralne w tym zamieszaniu też ucierpiały i na widok takiego kretyna zaczepiającego ową osobę.. kurwa wziąłbym pręt i rozpierdolił pysk. Tak negatywne emocje we mnie to wzbudza – czy należę już do grupy, którą właśnie krytykuję? Uff.. na szczęście umiem wysiedzieć w domu.

Przez chwilę nawet pomyślałem z nadzieją, że to dobry moment na jakąś rewolucję w tym kraju. Wykopać aktualnych rządzących, wypiąć się dupą do unii, dodatkowo jakieś małe akcje w stylu wyrzucić za granicę „przeszkadzające” mniejszości narodowe, skoro tak bardzo im źle w Polsce.. itd. Można problemy wynajdywać w nieskończoność, i tak gówno z tego będzie, przy okazji wszyscy nawzajem by się pozabijali. A to przecież święto narodowe, chociaż niewiele ma wspólnego z niepodległością skoro na nielegalu mam żarówkę wolframową której używać mi unia zabrania.. pójdę siedzieć.

Ciężko mi powiedzieć, czy jeszcze identyfikuję się z tym narodem. Z jednej strony anty-bojownik, z drugiej chęć zabicia wszystkich przeszkadzających chociaż sam bym się do nich wliczył.

Tagi: , ,

Skomentuj