Plagiat! :D

3

Szablon, szablonem... ;) Ale jest więcej smaczków

Ponad tydzień temu odezwała się do mnie pewna osoba z pytaniem cóż to za szablon blogowy mam u siebie na wordpress’ie. Oczywiście pierwsze, z czym starałem się zawalczyć to zwracanie się do mnie per ‚Pan’, bo chłopak jest raptem 2 lata młodszy ode mnie, więc to tak trochę głupio do mnie gadać tak ;-)

W sumie potem się domyśliłem, że może sugerował się moim wiekiem na NK.pl – gdzie mam 40 lat, ale co tam. Dość kolorowe nowe zdjęcie tam mam za młodu, jak na lata 80’te.

Swoją drogą, sąsiad z którym kiedyś w piłkę grywałem pod blokiem, który jest z 5 lat młodszy ode mnie, raz wystrzelił z pełną powagą do mnie ‚Dzień dobry’. Yyyyyyy…. 0_0

Zdałem informacje, co to za szablon, co w nim zmieniłem i w sumie chwilka rozmowy o zainteresowaniach…

Dzisiaj wchodzę na jego stronę… oż co mnie spotkało ;-D

Najprzód: Header!

Ale to nic takie w porównaniu do tego, co jest na…

O czym jest ten blog?

Tego nie muszę już porównywać :D

Mistrzostwo! :D

Drobinki

Jest jeszcze kilka podobnych rzeczy: Rozstawienie rzeczy w sidebarze i tak oto zaczyna się Kalendarzem, kategoriami, tagami.. a kończy na linkach RSS czy administracji. LULz!

Nie mam oczywiście żalu do nikogo. Sytuację za dość komiczną uważam, a i trochę docenienia czuje. W sumie sam w przeszłości się na wielu osobach wzorowałem ;-)

Tagi: , ,

Komentarze 3 komentarze

Dokładnie, jest nad czym się wzorować.
Po prostu od kilku miesięcy szukałem złotego środka, takiego szablonu który będzie mi pasował. Znalazłem go Tutaj. Zainspirowany Twoją stroną domową postanowiłem, że mój blog może wyglądać właśnie tak! Na chwilę obecną wyglądają bardzo podobnie. Ponieważ nie miałem z byt wiele czasu aby dodać jakieś prywatne i własne dodatki/pomysły które już częściowo przygotowałem. Mam nawał zleceń i innych prac.
Pozdrawiam Serdecznie,

PS: Dziękuję za tak piękną prezentacje mojego bloga.

[…] W październiku 2011 nowy szablon majstrowałem na mego bloga… nigdy nie ujrzał światła dziennego, porzuciłem go jak i pomysł, nawet nie zauważyłem kiedy. Zachciało mi się go pokazać teraz, ba, jeśli komuś się spodoba to i na platformie udostępnię. Tak na wypadek piszę, jakby ktoś chciał plagiatować… […]

Skomentuj