Zagraj w snake’a na YouTube

0

Wiadomo, że ludzie z YouTube nie są tak sztywni jak w niektórych korporacjach. Chociażby nie tak dawno, jeszcze w czasach mundialu w RPA (całe 3 tygodnie temu), w playerze filmów na YT był dostępny przycisk piłeczki, który po wciśnięciu dodatkowo z oglądanym filmem odtwarzał… dźwięk Wuwuzeli.. Nie ma to, jak czuć wszystko w mundialowym klimacie. Dzisiaj dowiedziałem się o czymś jeszcze lepszym!

Player YT’ba również pozwala na granie w snake’a, dość ubogiego, niezależnie czy film jest odtwarzany, czy spauzowany ;-). Bierz dowolny film, na którego tle chcesz grać i w czasie projekcji (albo pauzy) wciśnij i przytrzymaj strzałkę w lewo. Oczywiście obiekt flash na stronie musi być aktualnie aktywny (prościej: musi przechwytywać klawisze) aby to zadziałało. Zasad chyba nie trzeba nikomu objaśniać :P ?

Oczywiście żadnej punktacji nie ma (chyba, że i o tym ludzie nie wiedzą, w końcu to easter egg z których dość dobrze google słynie) ani różnych leveli… Jedna, ta sama (zbyt) duża szybkość poruszania się węża i jedne i te same kropki do zdobycia. Mimo wszystko powinno cieszyć przy zamulaniu filmów ;-)

Oto nasz kropkowany wąż, znowu nie udało mi się 'ofiary' ustrzelić na screenie

Tagi: , ,

Skomentuj