Nie mam o czym pisać…

0

Może i kilka osób, które śledzą tego bloga (ktokolwiek?) zastanawia się, czemu przestałem cokolwiek pisać. Przygotowania do matury? Porzuciłem swoją stronę? Nie… Nie chce mi się po prostu. Chociaż i tematy jakieś nawijają się wokół w życiu czy w internecie, to jednak straciłem zapał do czegokolwiek – nawet nauki.

Druga sprawa to też w sumie – po co mam pisać. Może i mógłbym swoje filozofie głosić do których przymierzam się od dłuższego czasu, ale jednak nie chce mi się – po co, i tak nikt tego nie dostrzeże jakkolwiek mogłoby to być prawdziwe ;-)

Skoro już się tak troszeczkę rozgadałem… co tam w życiu? Co za głupota pisać o życiu swoim. Kogo to interesuje, ale… latam nadal do tej samej szkoły, staram się produkować film na płytę studniówkową chociaż mizernie mi jak i reszcie klasy to idzie, mam dziewczynę do której się przekonuje bo zeszłorocznych porażkach, gadam z tym samym gronem ludzi…

Nic zupełnie nie dzieje się w moim życiu informatycznym, chociaż mógłbym, to jednak nic nie robię… Zero projektów, zero zmian tutaj jak i zero jakichkolwiek ambicji do nauki czy deptania dalej. Spoko, niby zajmuje się szkolną nauką.

Może jednak się rozgadam, bo tym nudnym puszczonym żalu…?

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj