Dexterxx’s Time Machine

1

archive.dexterxx.pl

Czyli dzisiaj oficjalnie udostępniam dostęp do archiwum mojej internetowej twórczości. Wszystko jest pod archive.dexterxx.pl.

Nie ma żadnego spisu tego, co się w nim znajduje, może w przyszłości się coś takiego pojawi, póki co mogę udostępnić kilka informacji pomocniczych.

Mirroring. Tak, w archiwum są dobytki tego, co jeszcze zdołałem stworzyć na innych, starych hostingach dobre lata temu. Adres? Prosty (ale długi! No i co z tego!): archive.dexterxx.pl/mirrors/

No i do wyboru:

  • dexterxx.sleeh.com
  • dexterxx.aonservers.com
  • dexterxx.host.sk

Koniec tych luster. Jedna rzecz którą ze zbioru projektów jeszcze można pokazać. W /projects/layouts znajduje się całkiem ładny (jeszcze mi się podoba) lay inspirowany jakimś stylem PRL. Reszta raczej zostanie w sferze ‚Tylko moje!’, ale nie wykluczam, że parę folderów można łatwo zgadnąć ;-) (Co jeszcze tam jest? Trochę skryptów, które mi się przydawały w niektórych sytuacjach, kilka szablonów ze starych lat niewartych pokazywania, cms’y jakieś proste… itd. itp.)

Tagi: , , , , ,

Komentarze (1)

[…] dexterxx "Tylko sprawdzam, czy się ping wyśle (ze wzgl. na captche) blog.dexterxx.pl/…9/11/18/dexterxxs-time-ma… " do Dexterxx’s Time Machine Czyli dzisiaj oficjalnie udostępniam dostęp do archiwum przed […]

Skomentuj