Co ze starymi linkami?!

3

A nóż nic widelec.. Jak już da się rozszyfrować na stronie 404 tak oto świetni admini webd.pl zawalili sprawę.. no i sporo rzeczy w tym rewrite linków nie działa, a jeszcze więcej nawala. Co by tu rzec. Banda idiotów i hosting śmiech, który nie jeden darmowy przewyższa. Co ja tu robię jeszcze? Hehe.. są plany, abym się szarpnął na coś profesjonalnego. Póki co, trwam w bólu. (Tak gwoli wyjaśnienia ‚co to się kurwa wyprawia’)

Więc rada na przyszłość. Nie kieruj się cudownymi opiniami na temat tych serwerów.. piszą to anty publicyści, za to każdy bluzgający komentarz i niska ocena, to prawda najprawdziwsza i nawet mass media powinny niedowiarkom to powiedzieć w telewizorni, radiu..

Skoro to też czytasz.. Postaram się i dopełnię pełnych starań, aby jednak ten rewrite działał do końca tego tygodnia. Mimo wszystko cierpliwości.

Tagi: , , ,

Komentarze 3 komentarze

uff dobrze ze nie zdecydowalem sie na webd-a :P zastanawiam sie nad LightHosting albo kylos

[…] przez lata na iso, teraz zmieniłem na utf8.. i nadal działa poprawie – pewnie jakieś anomalie z byłym serwerem webd – […]

[…] stronki promującej ów maxisingiel. Do tego wszystkiego jak na złość strona leży na moim debilnym webd serwerze – strach się bać, czy coś nie padnie w ciągu najbliższych godzin. Na szczęście 60MB […]

Skomentuj