Nie chciałem już dzisiaj pisać!

0

Ale tak się nie da!BatmanSpiderman

Natchniony krytykowaniem, na bęben wrzucam 3 ostatnio wykopy rosnące do rangi debilizmy nad dnem.. Czyli:

Co mam do powiedzenia?

Zacznijmy od tego, że wykop, to nie tablica ogłoszeń.. więc Zaginął ważny sprzęt w Krakowie. Po co, ja się pytam, cały zasrany internet ma wiedzieć to, że jakiś niedbający-o-swoje-rzeczy koleś stracił coś cennego, czym podobno utrzymywał rodzinę. Weź sobie człowieku rozwieź kartki, plakaty na tamtym terenie bo:

  • Nie będziesz mi w dupę właził takim gównianym wykopem
  • Na pewno osiągniesz tym lepszy efekt i na pewno będzie on sensowniejszy
  • Nie będziesz kontynuował idei wykopu jako tablicy ogłoszeń
  • Wykop, to nie tylko Kraków

Może i utrzymywałeś w ten sposób rodzinę, nie wiem! Może trafiłeś szóstkę w lotka? Nie obchodzi mnie to. Idź, odejdź, przepadnij i zgłoś swoją zgubę na policję, ale nie na wykop.

Najlepszy trik na świecie.

Po co to ma mi zasyfiać wzrok, tego też już sam nie wiem.. Straciłem niecałą minutę życia, która przerodziła się w kolejne dziesiątki minut na wylanie z siebie nadmiaru krytyki z powodu tego gówna jakim raczył ktoś poczęstować moje oczy, a minuty mogłem przeznaczyć już w końcu na naukę matematyki, ale niestety, sumienie nie pozwala.

Nie wiem, co jest takiego podniecającego w oglądaniu takich dennych filmików. Nie wiem, czy jednak kiedyś to zrozumiem starając się tolerować tą żenadę.. Nawet nie próbuję już cokolwiek z tego wynieść czytają komentarze.. byłaby to kolejna strata cennych minut.

No i dzisiejszy finalista.. Batman vs Spiderman

Co to kurwa ma być? Co w tym jest takiego ciekawego, że na ten moment wykopało to już ponad 200 osób i że sam fakt, że takie gówno śmierdzące raczyło pojawić mi się na głównej przed oczami? Czy ja mam wstrętu dostać i nawet przestać na główną zaglądać skoro taki syf jest tam przepychany? Ci co to wykopali, niech się udadzą do psychologów porysować sobie drzewka, kwiatuszki.. Powinni (IMO) z tego czerpać podobną satysfakcję..

Tagi: , , ,

Skomentuj